Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (192)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Turiu labai nepaklusnius plaukus - jie yra išsipūtę, banguoti, tad labai dažnai tenka juos tiesinti. Taip pat esu išbandžiusi ir tamsius, ir šviesius plaukus, bet niekaip neapsisprendžiu, kuri spalva labiau tinka. Norėčiau sužinoti, koks plaukų kirpimas ir spalva tiktų?

Vilma S.

Negalite apsispręsti dėl spalvos, tad pasirinkite tai, kas sveikiausia plaukams, tada jie atrodys gražiausiai - nesišiauš, neskilinės, blizgės. Plaukų balinimas labai kenkia plaukų kokybei, jie išsausėja, šiaušiasi, lužinėja, o kasdien lyginant dar labiau žeidžiate juos.

Verčiau rinkitės tamsesnius, ne cheminius dažus (šokolado, kavos ar net vario), nuo jų plaukai ne tik nusidažo, bet ir įgauna blizgesio, atrodo sveikai.

Jums tinka ilgi, garbanoti plaukai, tad kam juos kankinti ir lyginti... Prakarpykite per visą plaukų ilgį ir leiskite jiems banguotis (dar šlapius sutepkite putomis ir leiskite natūraliai išdžiūti nešukuojant).

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

kirpėja, kirpėjos Džiuljetos konsultacija, stilistė, Vilma

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai