Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (187)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Mano plaukai yra banguoti ir trumpi, labai vešlūs, natūrali spalva ruda, bet esu persidažius į šviesią. Gal galėtumėte patarti, koks plaukų kirpimas ir kokia plaukų spalva išryškintų mano veido bruožus? Pagal mane dabartinis kirpimas tik storina veidą. Ir, beje, gal yra koks kirpimas, kad plaukai būtų tiesesni?

Beata

Šviesinti plaukai dažniausiai pučiasi, o ir šviesi spalva optiškai platina veido formą. Tačiau nemanau, kad tai jūsų atvejis, nes jūsų veido forma nėra plati. Jai tiktų prakarpyti kirpimai su storais kirpčiukais.

Spalvai galite suteikti žaismingumo intarpais - rudais, smėlio ar net rausvais. Galite visą spalvą tonuoti kakavos atspalviu - plaukai mažiau pūsis, atrodys sveikesni. Naudokite plaukų kaukes, tai sumažins plaukų pūtimąsi.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

beata, kirpėja, kirpėjos Džiuljetos konsultacija, stilistė

Naujausi komentarai
2016-08-22, 17:45
Laba diena,mano labai nepaklusnus plaukai,jie labai puciasi,istiesinti gave dregmes(uztenka sukaisti) tuoj pasipucia ir tiesinimo nelieka,gaunasi kazkokia betvarke,sugarbanojus panasi situacija(tik atvirksciai-pasileidzia),pats plaukas storas,truputi banguojasi,bet isplovus galva ,kaip ir rasiau labai puciasi. Labai trumpai kirptis nenoriu,esu stambi,apvalaus veido, gal patartumet koks kirpimas galetu tikti ir kaip lengviau tvarkytis su tokiais plaukais.
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai