Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (181)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Dabar mano plaukai šviesinti, bet kadangi plaukai nuo dažymo ir peroksido nušiuro, labai susilpnėjo, tai dabar plaukus atsiauginu nuo gruodžio mėnesio. Dabar niekaip neapsisprendžiu, ar atsiauginti naturalią plauku spalvą - lietuvišką pelenų spalvą, dažyt rudai, ar atsiaugint ilgus? Maždaug tokia šukuoseną ir nešiot? Ir kiek žmonių klausiu, tiek skirtingų nuomonių, todėl labai norėčiau išgirsti jūsų nuomonę. Mano plaukai ne tik ploni, bet ir apimtis labai sumažėjusi.

Brigita

Laba diena. Jūsų veido formai labiausiai tiktų pusilgis kirpimas su tiesiais ilgais kirpčiukais (nes aukšta kakta). Plaukų spalvą galite rinktis kelių spalvų (taip optiškai plaukų atrodo daugiau) - šviesi smėlio, kakavos, šiaudo. Ant jau šviesintų plaukų galite rinktis mažiau agresyvius, pusiau cheminius ar net augalinius dažus. Tokie dažai ne tik nudažo, bet ir atgaivina plaukus, suteikia jiems žvilgesio. Tad plaukų optiškai atrodys daugiau ir jie bus sveikesni.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

brigita, kirpėja, kirpėjos Džiuljetos konsultacija, stilistė

Naujausi komentarai
2013-01-20, 13:54
labai tinka
patarimas
2012-06-18, 23:27
jei abejoji ar toliau plaukus balinti paskaityk stilistes 180 patarima kitai merginai..atsako i tau rupima klausima. tamsint plaukus daug sveikiau vienareiksmiai.
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai