Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (170)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Sveiki. Koks kirpimas ir spalva man labiausiai tiktų? Natūrali plaukų spalva - tamsiai pilka, tačiau šiuo metų dažyti sruogelėmis. Plaukai šiek tiek banguojasi, pučiasi. Buvau nusidažiusi tamsia plaukų spalva, tačiau man nepatiko, kadangi esu šviesios odos, tai atrodžiau labai blyškiai. Sau labiau patinku šviesiaplaukė, tačiau dėl to kenčia mano plaukai, nes jie net ir nedažyti buvo labai sausi. Man įdomu, kas mažiau kenktų mano plaukams, ar dažymas sruogelėmis, ar visus plaukus dažyti šviesia (ne peroksidine) spalva.


Nežinau, gal esu pasirinkusi netinkamą kirpėją, tačiau ji nenorėdama alinti plaukų - sruogelėmis kas pus antro mėnesio padažo tik šaknis, tačiau kaip matyti foto iš nugaros - likusi plaukų dalis tampa geltonesnė, ir plaukai tampa skirtingų spalvų. Tikiuosi jūsų pagalbos, dėkui.


Agnė

Laba diena. Jūsų veido formai tinka prakarpyti šonuose plaukai, kad suteiktų tūrio, ir lengvi šukuojami į šoną kirpčiukai. Lengvos bangos, garbanos jums tikrai tinka, tad jų neatsisakykite, o prakarpyti plaukai dar labiau banguojasi.

Nuo balinimo labai kenčia plaukų struktūra, sausėja ir taip sausi plaukai. Siūlyčiau pasirinkti mažiau kenksmingus dažus, pusiau cheminius ar augalinius ir dažyti dabar ypač madinga vario spalva. Atrodysite ryškiai, stilingai, linksmai, o ir plaukai bus sveikesni, sveikai blizgės.Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]

REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

Femina Bona, kirpėja, kirpėjos Džiuljetos konsultacija, plaukų dažymas, plaukų kirpimas, plaukų kirpimas pagal veido formą, Rasa, stilistė

Naujausi komentarai
Raimonda
2012-05-22, 10:17
Ar būtų galima sužinoti, į kada atsiūstus laiškus su nuotraukomis jūs atsakote? Nes savo nuotrauką siunčiau jau prieš pusę metų, tai nežinau ar jūs jos negavote, ar dar nespėjote atsakyti?
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai