Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (161)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Laba diena, man reikalingi stilistės patarimai, dėl plaukų kirpimo. Mano veidas yra pailgas, kokie kirpimo variantai man tiktų, kad dar labiau nepailgintų veido? Kirpčiukų bijau, kad kiekvieną rytą reikės po valandą stovėti prie veidrodžio ir nervintis. Mano plaukai yra sunkūs, jų daug, banguojasi ypač išplovus galvą, linkę pūstis. Natūrali plaukų spalva - pilka, seniau šviesindavau tik sruogomis, dabar visus plaukus. Lauksiu info.

Simona E.

Laba diena. Jūsų veido formai tikrai tiktų kirpčiukai, tačiau galite rinktis lengvus, šukuojamus į šoną (tai švelnina veido bruožus, koreguoja veido formą). Plaukus per visą ilgį siūlyčiau prakarpyti, kad suteiktų tūrio veido šonuose, tai optiškai platina veido formą. Skyrimą rinkitės ant šono, per vidurį skyrimas, optiškai ilginą veido formą.

Spalvą pasirinkote teisingai - šviesi visada švelnina ir platina optiškai veido formą. Galite pasirinkti šiltus akcentus: persiko, aukso.

 

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

kirpėja, kirpėjos Džiuljetos konsultacija, Simona E., stilistė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai