Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (158)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Mano tikroji plaukų spalva yra rusvai pilkšva, tačiau dabar juos esu nusidažiusi tamsiai rusva spalva. Plaukai ilgi, nestipriai banguojasi, todėl po kiekvieno plovimo juos tiesinu. Koks kirpimas, plaukų spalva ir kirpčiukai man labiausiai tiktų?

Agnė C. 

Jūsų veido formai labiausiai tiktų tiesūs ar į šoną šukuojami kirpčiukai, tačiau ilgi (iki blakstienų) bei prakarpyti plaukai veido šonuose. Plaukus galite formuoti link veido ir atvirkščiai į išorę.

Spalvą galite paįvairinti sruogomis, akcentais, taip padidėja plaukų apimtis optiškai. Beje, galite plaukų netiesinti, tai kenkia plaukų struktūrai. Jūsų veido formai tinka banguoti plaukai, tik juos sutepkite putomis ar vašku, kad nesipūstų, o formuotųsi gražios garbanos.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

Agnė C., kirpėja, kirpėjos Džiuljetos konsultacija, stilistė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai