Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (150)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Mano plaukai labai stori ir vešlūs, banguoti ir pučiasi, todėl juos sunku suvaldyti. Esu bandžiusi juos gan nemažai iškarpyti, tačiau jie liko dar labiau išsipūtę. Plaukai dažyti, natūrali spalva šiek tiek šviesesnė nei nuotraukoje. Taigi, ką galėtumėte patarti dėl plaukų spalvos ir kirpimo?

Rasma

Jūsų labai gražiai banguojasi plaukai, bet nuo ilgio ir svorio - tik jų apatinė dalis. Vis dėlto siūlyčiau juos šiek tiek prakarpyti tolygiai per visą plaukų ilgį ir praretinti storį. Tokiu būdu plaukai banguosis nuo galvos viršugalvio ir putų pagalba bus gan lengva juos suvaldyti, suformuoti.

Plaukų spalvą siūlyčiau šiek tiek šviesesnę (šviesiai rudą, kakavos ar net su variu), ši tamsiai ruda jus daro griežtesnių veido bruožų ir niūresnę.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

P. S. labai džiaugtumėmės, jei siųsdamos savo aprašymus naudotumėte lietuviškus ženklus.

kirpėja, kirpėjos Džiuljetos konsultacija, Rasma, stilistė

Naujausi komentarai
žinau ką sakau
2012-04-07, 00:00
turima plauku spalva puikiai tinka šiai merginai! Turint tokius gražius plaukus nieko nekeisčiau. Šaunios garbanos!
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai