Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (104)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva yra tokia pati kaip ir nuotraukoje, niekada nedažiau. Plaukų ilgis žemiau pečių, kai išplaunu laba banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu, jei ne visus tai nors kirpčiukus. Mėgstu su savo plaukais daryti viską, negaliu pakęsti rutiniškos šukuosenos. Ačiū už atsakymą. 

Orinta

Laba diena. Labiausiai tinka prigimtinė spalva, tik tonu paryškinta. Jums tiktų šviesūs biskvito, cinamono, persiko atspalviai. Galima būtų pašviesinti paviršių nestipriais plaukų dažais, tartum nuo saulės būtų pašviesėję. Jeigu jūsų plaukai banguojasi, tai nekariaukite su jais, o verčiau prakarpykite tolygiai ir leiskite formuotis gražioms natūralioms garbanoms.

Garbanas galite paryškinti formuojant plaukų putomis. Kirpčiukus siūlyčiau taip pat prakarpyti ir formuoti į šoną.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai?

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

kirpėja, kirpėjos Džiuljetos konsultacija, stilistė

Naujausi komentarai
2012-01-04, 14:06
Sveiki,labai noreciau apsikirpt kare kirpimu,taciau nezinau ar man tiktu,tad noreciau jusu skubaus patarimo.Mano plaukai yra stori,vingiujantys ir plauku spalva naturalus rusvi,ilgesni nei iki peciu.Aciu uz atsakyma;)
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai