Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (100)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.


Laba diena, noriu paklausti, koks plaukų kirpimas ir spalva man labiausiai tinka? Tikroji spalva - lietuviška pilkoji, dabar esu raudonai ruda. Plaukai iki pečių, ploni ir nepaklusnūs, labai veliasi.

Jūratė


Laba diena. Jūsų spalva tinka, tačiau esant nedaug plaukų derėtų įvesti daugiau spalvų (tiktų ruda, juoda, baklažano, šviesi smėlio), tada optiškai plaukų atrodo daugiau.


Kirpimą siūlyčiau rinktis trumpų plaukų asimetriją su prakarpytu viršugalviu, tam kad neplatintų optiškai veido formos. Sėkmės!

 


Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai?

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

kirpėja, kirpėjos Džiuljetos konsultacija, plaukų kirpimas, plaukų kirpimas pagal veido formą, stilistė

Naujausi komentarai
2017-08-01, 00:10
Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva rudi, Kaip matosi nuotraukoje (tiesa pries pusmeti buvau daziusi "dark brown", bet siuo metu skirtumo beveik nesimato. Plaukai žemiau pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo tiesinimo jie pasidarė šiurkštūs. Galvoju apie trumpus plaukus, tik niekaip neissirenku ko noriu.
2011-12-11, 17:58
Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Mano tikraoji plauku spalva yra šviesūs, smėlio spalvos kaip ir dabar ( kaip ir nuotraukoje). Plaukai yra šiek tiek išsikiše už smakro, bet nesiekia pečių, kai išsiplaunu labai susibanguoja todėl kiekviena ryta plaukus tiesinu. Galbūt man tiktų ilgi, iškarpyti plaukai ir jei juos perdažyčiau dviem atspalviais tamsiau ? Ačiū.
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai