Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (96)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Laba diena, norėčiau, kad patartumėte, koks kirpimas man labiausiai tiktų prie veido formos. Paauglystėje aš niekaip neradau man tinkančio kirpimo. Bandžiau visaip - ir trumpą kirpimą, ir kirpčiukus. Patarkite, kaip man nešioti plaukus...

Jūratė

Laba diena. Jūsų veido forma yra trikampis (platesnė kakta ir smailus smakriukas). Tokiai formai labiausiai tinka prakarpyti plaukai viršugalvyje (tam kad plaukai būtų puresni), šiek tiek puresni plaukai ties smakru (banguoti, garbanoti, užriesti į išorę) ir ovalūs, lenkti kirpčiukai arba šukuojami į šoną.

Jums tinka visos šaltos spalvos - rugių, kakavos, kavos... Galima derinti kelias kartu.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai?

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

kirpėja, kirpėjos Džiuljetos konsultacija, stilistė

Naujausi komentarai
2015-03-04, 14:45
Noreciau pakeisti plauku spalva, Ir kirpima.
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai