Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (94)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Norėčiau pasiteirauti, koks plaukų kirpimas man tiktų ir kokia šukuosena man būtų geriausia. Mano yra garbanoti plaukai, bet labai patinka tiesūs tik, nežinau, ar tiks. Lauksiu atsakymo.

Gulnara

Laba diena. Jūsų labai gražūs, stori, banguoti plaukai. Manau, tiesinimas reikštų atsisveikinimą su natūralių plaukų grožiu. Bet kuri cheminė procedūra (kaip ir cheminis tiesinimas) kenkia plaukams, juos sausina. Siūlyčiau plaukus tolygiai prakarpyti tam, kad natūralios garbanos gražiau formuotųsi į tolygias bangas ir kad optiškai neplatintų veido formos.

Spalvą galite rinktis bet kurią iš tamsesnių spalvų (šokolado, juodos kavos, baklažano), galima paįvairinti dažant plaukų galiukus kita, pavyzdžiui, rausva ar violetine spalva.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai?

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

kirpėja, kirpėjos Džiuljetos konsultacija, stilistė

Naujausi komentarai
2011-12-04, 15:09
Laba diena, koks plauku kirpimas man tiktu? Tikroji plauku spalva "ruda" Kai išsiplaunu plaukus jie issipucia.
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai