Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (89)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Sveiki! Perskaičiau internete, kad galite žmonėms padėti. Padėkite, prašau ir man. Noriu kaip nors plaukus susitvarkyti, kad tiktų pagal veido formą. Labai būčiau dėkinga, kad atsiųstumėte keletą pavyzdžių. Ačiū! 

Jolanta N.

Laba diena. Jūsų veido formai labiausiai tiktų prakarpyti viršugalvyje plaukus, kad plaukai būtų puresni ir optiškai prailgintų veido formą. Plaukus veido šonuose derėtų išploninti, kad kuo mažiau pūstųsi ir neplatintų veido.

Siūlyčiau plaukus gale ant kaklo paauginti, tai taip pat optiškai siaurina veiduką bei ilgina kaklą. Stilingai atrodytų asimetriški kirpimai. Ilgesni plaukai prie skruostų, juos siaurintų optiškai. Galite rinktis trumpus
asimetriškus kirpčiukus. Ryškesnė plaukų spalva suteiktų žaismingumo,stilingumo.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai?

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

kirpėja, kirpėjos Džiuljetos konsultacija, stilistė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai