Individualūs stilistės patarimai. Kokia šukuosena man tiktų? (65)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, kokią šukuoseną Jiems geriau rinktis.

Esu jauna, 27 m. mama, jau daug metų nešioju tą pačią šukuoseną ir plaukų spalvą. Negaliu sakyti, kad esu nepatenkinta savo plaukų stiliumi, spalva, tačiau, manau, atėjo laikas pasikeisti, juolab, kad po poros mėnesių baigiasi motinystės atostogos ir grįšiu į darbą. Mano plaukai yra ilgi, jų nemažai, tačiau jie labai ploni ir nepalankūs. Tikiuosi Jūsų patarimo. Iš anksto dėkoju!

Rasa

Laba diena. Jūsų gražūs veido bruožai ir taisyklinga forma, tad galima rinktis daugumą tiek trumpų, tiek ilgų kirpimų su kirpčiukais ar be jų. Nederėtų nešioti trumpų kirpčių ir stipriai iškarpytų plaukų. Jeigu norisi ilgų plaukų, tai pasirinkite lengvą prakarpymą šonuose ir kirpčius. Jei vis dėlto trumpinsite plaukus, galite paprašyti kirpėjos asimetriško stilingo kirpimo.

Spalvą patarčiau paryškinti šilta kaštono ar net vario spalva su šviesesniais akcentais. Taip optiškai plaukų atrodys daugiau.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai?

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

Laikas.lt

Džiuljeta Petrulienė, Femina Bona, kirpėjas, kirpimas, kirpimas pagal veido formą, kokia šukuosena man tinka, plaukai, plaukų stilistė, stilisto konsultacijos, stilius, šukuosena

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai