Individualūs stilistės patarimai. Kokia šukuosena man tiktų? (59)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, kokią šukuoseną Jiems geriau rinktis.

Laba diena. Turėjau plaukus įvairiausių spalvų - ir šviesių , ir tamsių. Patiko visos, bet nežinau, ar tiko. Šiuo metu mėginu atsiauginti natūralią spalvą. Ar neprašaunu pro šalį? Kirpimų taip pat turėjau visokių - tiek trumpų, tiek ilgų, ir su kirpčiukais, ir be. Šiuo metu turiu kirpčius, tačiau nesu tikra, juos pasilikti ar atsiauginti? Jaučiu, kad pats metas kažką keisti. Koks plaukų ilgis man būtų tinkamiausias? Ačiū.

Monika

Laba diena. Naturalumas, naturali plaukų spalva sveika plaukams, bet ne visada gražu ir stilinga. Jeigu plaukų spalva pilka lietuviška, derėtų ją  paryškinti bent jau augaliniais ar nestipriais semi plaukų dažais ryškesne šalta kavos, raudonmedžio ar kakavos spalva. Tuomet plaukai  labiau blizgės, atrodys stilingiau.

Plaukų ilgį siulyčiau rinktis iki pečių ar dar ilgesnius, toks
plaukų ilgis optiškai siaurina skruostus, veido formą. Kirpčiukai jums tinka, tik nederėtų jų nutrumpinti, gali būti šukuojami į šoną.


 

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai?

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

Laikas.lt

Džiuljeta Petrulienė, Femina Bona, kirpėjas, kirpimas, kirpimas pagal veido formą, kokia šukuosena man tinka, plaukai, plaukų stilistė, stilisto konsultacijos, stilius, šukuosena

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai