Studentai mokslo metus pradėjo griausminga eisena (Foto)

Kaip ir kasmet Vilniaus universiteto (VU) studentai mokslo metus pradėjo griausminga ir nuotaikinga eisena.

Jau tradicija tapusiose eitynėse keli tūkstančiai pirmakursių žygiavo Gedimino prospektu, Šventaragio ir Pilies gatvėmis į VU Didįjį kiemą, kur vyko iškilminga studijų metų pradžios „INITIUM SEMESTRI“ ceremonija.

Spalvingumo ir išradingumo nestokojančioje studentų minioje buvo galima išvysti visko – nuo būrio kostiumais pasipuošusių TVM vaikinų iki gamtos mokslų fakulteto studentų, nusidažusių plaukus žalia spalva.

Būsimieji medikai liko ištikimi savo profesijos išskirtiniam ženklui - Sostinės centru vilnijančioje eisenoje  studentai vilkėjo baltus chalatus ir nešė didžiulį skeletą bei greitosios medicinos pagalbos automobilio imitaciją.

Tradiciškai vieni garsiausių buvo Fizikos fakulteto studentai. Jie praeivius stebino ne tik itin išradingais savo kostiumais bei milžiniškais plakatais, tačiau ir šūkiais, kurie daugelį privertė nusišypsoti: „Fizika – ne rizika, stokite, žmonės, į fiziką“, „Fizika ir alus bus kartu visus metus“, „Mylim tėtį, mylim mamą, mylim fizikos dekaną“.

O štai istorikai į save dėmesį traukė viešai deklaruodami savo studentiškus pomėgius. „Ką mėgsta istorikai?“, - kažkas garsiai sušuko margaspalvėje minioje. „Alų“ , - dar garsiau ir vienbalsiai sušuko humoro jausmo nestokojantys jo kolegos.

Geros nuotaikos netrūko ir likusiems eisenos dalyviams. Nešini plakatais ar ryškiai raudonais balionais, pasipuošę išskirtine apranga ar net dujokaukėmis, naujieji studentai džiaugėsi pirmąja studijų metų diena bei bandė būti garsesni už greta einančius kitų fakultetų kolegas.

Daugiau šventės akimirkų - Laikas.lt nuotraukų galerijoje.

Ieva Varkojytė
Nuotr. autorės

eisena, Gedimino prospektas, rugsėjo 1-oji, Studentai, vilniaus universitetas, VU

Naujausi komentarai
Giedrius
2011-09-04, 18:28
Bet tai tikrai... 10 metų senumo Matematikos ir informatikos fakulteto skanduotė: "Myliu tėtį, myliu mama, o labiausiai MIF dekaną".
Hmm
2011-09-03, 13:18
Nuo kada fizikai MIF'o skanduotę skanduoja? :O
Asta
2011-09-02, 20:10
super!! Saunuoliai!! :)
Vilma
2011-09-02, 15:42
Šaunuoliai jaunimėlis
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai