Konkurso „Pasiryžk naujam įvaizdžiui“ dalyvė Ariana

Pristatome paskutinę konkurso „Pasiryžk naujam įvaizdžiui“ dalyvę Arianą.

Arianos paprašėme parašyti, kokiems trims radikaliems įvaizdžio pokyčiams (šukuosenos, makiažo, aprangos) ji pasiryžtų. Tai nereiškia, kad merginos išvardinti radikalūs pasikeitimai ir bus padaryti, tiesiog mums buvo įdomu, kokius pasikeitimus Arianą leistų padaryti akcijos metu.

„Esu dviejų nuostabių vaikiukų mama. Pasiryžau auginti pametinukus, tad dabar vienam vaikiukui du metukai su trupučiu, kitam devyni mėnesiukai. Jau trys metai, kaip šeimininkauju namuose, tad laiko sau jau senai neturėjau. Šukuosena mano paskutinį kartą keista prieš trejus metus, vėliau tik galus esu pakirpusi, tad jie jau tikrai ilgi. Garderobe karaliauja sportiškas laisvas stilius, nuoširdžiai sakau, neturiu, o dabar jau ir nežinočiau, ką turiu vilkėti eidama vakarieniaut i vyninę ar pasigrožėti naktiniu Vilniumi.

Rūbus perku greitai ir neapdairiai, nes matavimuisi neturiu laiko. Daug turiu drabužių, neatitinkančių mano figūrą. Makiažas... dabar jis būna tik labai iškilmingomis progomis, turbūt jau suprantate kodėl. Labai graužiuosi, kad esu tokia kokia esu, tiesiog jau esu labai nutolusi nuo realaus gyvenimo ir viską pasivyti pačiai jau labai sunku. Iš Jūsų akcijos tikiuosi pasikeitimo visame kame. Manau, gavus pagrindus makiažo ir aprangos stiliuje, toliau galėčiau ir sugebėčiau tai tęsti pati ir atrodyti patraukliau ne tik aplinkiniams, bet ir pačiai sau. Nauja šukuosena man jau senai reikalinga, nes arklio uodega ir kuodelis jau senai nekaraliauja "ant podiumu ". Viliuosi sulaukti Jūsų atsakymo", - savo laiške redakcijai rašo moteris.

Džiuljeta Petrulienė, Femina Bona, Fotosintezė, konkursas, Pasiryžk naujam įvaizdžiui

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai