Individualūs stilistės patarimai. Kokia šukuosena man tiktų? (36)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, kokią šukuoseną Jiems geriau rinktis.

Laba diena. Norėčiau sužinoti, kokia plaukų spalva ir kirpimas man tiktų, bei ką daryti, kad jie greičiau augtų ir sutvirtėtų.

Ieva

Laba diena. Jūsų labai gražios ir didelės akys, tad neslėpkit jų po kirpčiukais. Kirpčiukai jums nebūtini, jie uždengia pusę veiduko. Galit drąsiai auginti kirpčiukus šukuodama juos į šoną. Kad plaukai būtų sveiki, reikia juos maitinti plaukų kaukėmis, balzamo ar kondicionieriaus čia nepakaks. Plaukai per mėnesį užauga nuo 1 iki 1,5 cm, jokia priemonė  augimo nepagreitins, tad belieka plaukus maitinti, puoselėti, kad nelūžinėtų galai ir būtų tvirtesni. Iš nuotraukos sprendžiu, kad Jūsų prigimtinis spalvos tipas yra vasara. Vasarai labiausiai tinka šviesūs, šalti atspalviai (pelenų, perlo, šviesios kakavos). Pradžiai galima pabandyti šviesinti sruogelėmis, taip mažiau pakenksite plaukams (dažysis tik plaukų paviršius)


Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]

Džiuljeta Petrulienė, Femina Bona, kirpėjas, kirpimas, kirpimas pagal veido formą, plaukai, plaukų stilistė, stilisto konsultacijos, stilius, šukuosena

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai