Konkurso „Pasiryžk naujam įvaizdžiui“ dalyvė Gintarė T.

Pristatome konkurso „Pasiryžk naujam įvaizdžiui“ dalyvę Gintarę T.

Gintarės paprašėme parašyti, kokiems trims radikaliems įvaizdžio pokyčiams (šukuosenos, makiažo,aprangos) ji pasiryžtų. Tai nereiškia, kad merginos išvardinti radikalūs pasikeitimai ir bus padaryti, tiesiog mums buvo įdomu, kokius pasikeitimus Gintarė leistų padaryti akcijos metu.

„Sveiki, esu Gintarė. Turiu labai nepaklusnius plaukus - jie yra išsipūtę, banguoti ir visiškai neauga. Ko tik neišbandžiau, kad plaukai bent kiek paaugtų! Juk taip gražu žiūreti į ilgaplaukes merginas, o mano plaukai sausi, galiukai nuolat lūžinėja. Tad norėčiau juos pailginti priauginant sruogas arba padaryti paklusnesniais atlikus brazilišką tiesinimą, kad galėčiau džiaugtis gražiais ilgais plaukais. Taip pat turiu ir odos problemų, tad norėčiau sužinoti, kokios priemonės labiausiai tinka mano odos tipui. Beje, įdomu sužinoti, koks makiažas man tiktų. Kalbant apie stilių, mėgstu ekstravaganciją bei išsiskirti minioje. Domiuosi mada,stiliumi, esu meno žmogus, tad nauji pokyčiai bei stilistų pagalba man būtų labai įdomūs“, - savo laiške redakcijai rašo mergina.

Dalyvavimo konkurse „Pasiryžk naujam įvaizdžiui“ sąlygas rasite čia.

dalyvė Gintarė T., Džiuljeta Petrulienė, Femina Bona, Fotosintezė, konkursas, Pasiryžk naujam įvaizdžiui

Naujausi komentarai
Sev
2014-08-07, 08:55
kam tokioms grazuolems pokyciai? geriau jau tikrai problemu turincioms moterims ir merginoms padekite atrasti save ir pasijausti laimingomis...
Sana
2011-08-24, 12:07
Kad jai nieko keisti nė nereikia. Gražiai atrodo ir taip :).
mm
2011-08-13, 00:28
Nors aš ją pažįstų,ir kaip žmogaus nemėgstu,bet,manau,kad yra labai graži ir nieko keisti jai nereikia. ;)
2011-08-12, 23:13
na pas Gintare nieko nekeisciau :) grazi tokia kokia yra
dd
2011-08-12, 22:35
mergike grazi, tik plaukai visose foto skirtingai atrodo. Tai kur jie, tie naturalieji? Tie, kur pasipute ar tie, kurie vos siek tiek pasibangave? Turiu panasius plaukus kaip jos trecioje foto, tik manieji ilgi, tiesinimo neatsisakyciau ir as. Be to, labai suklydau juos iskarpiusi.
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai