Konkurso „Pasiryžk naujam įvaizdžiui“ dalyvė - Ieva

Pristatome konkurso „Pasiryžk naujam įvaizdžiui“ dalyvę Ievą.

Ievos paprašėme parašyti, kokiems trims radikaliems įvaizdžio pokyčiams (šukuosenos, makiažo,aprangos) ji pasiryžtų. Tai nereiškia, kad merginos išvardinti radikalūs pasikeitimai ir bus padaryti, tiesiog mums buvo įdomu, kokius pasikeitimus Ieva leistų padaryti akcijos metu.

„Visada buvau paprasta mergina, į kurią gatvėje tikrai niekas neatkreips dėmesio. Niekada neišdrįsdavau pasikeisti taip, kad visi sakytų: „Wow, kokia drąsi". Galbūt tiesiog todėl, kad nežinau, kaip koks nors drabužis man tiks. Nesivaikau madų, tad net nežinau, kas man tinka, o kas ne. Tiesiog renkuosi tai, kas man atrodo miela, ir tai, ką pataria parduotuvėje ar tiesiog kirpykloje. Spintoje tikrai guli įvairaus stiliaus rūbelių. Tik kai kurie iš jų ilgai ten kabo, nes perkant atrodo šaunūs, o sugrįžus namo atrodo gal nevertėjo jų pirkt. O kalbant apie makiažą... hmmm... na, mano kosmetinėje guli tikrai daug kosmetikos, tačiau iš visos jų gausos naudoju tik blakstienų tušą ir lūpų blizgesį. Kažkodėl nesiryžtu naudoti šešėlių, pudros, skaistalų ar kt. Gal todėl, kad bijau, jog nesu gera spalvų derintoja...

Šukuosena mano kasdien ta pati: trumpai kirpti plaukučiai, kuriuos tiesiog pasišukuoju šukomis ir tiek. Lygūs, tiesūs ir trumpi. Kažkada, aišku, buvau bandžiusi tapti garbanėle. Esu išbandžiusi daug dalykų: pradedant nuo plaukų spalvų įvairovės, baigiant rūbų stiliumi...", - laiške rašo Ieva. Tad linkime jai sėkmės konkurse.

Dalyvavimo konkurse „Pasiryžk naujam įvaizdžiui“ sąlygas rasite čia.

Džiuljeta Petrulienė, Femina Bona, Fotosintezė, konkursas, Pasiryžk naujam įvaizdžiui

Naujausi komentarai
Vaida
2011-08-09, 20:51
Linkiu sekmes tau Ievuciuk.............:)
2011-08-09, 20:15
aciu uz grazius zodzius. Na taip, laiskas rasytas nuosirdziai ir atvirai. Kazkaip nesinori kurti istoriju kad laimeti. tiesiog parasai savo istorija trumpa is sirdies ir tiek :) aciu uz palaikyma visiems :)
2011-08-09, 00:54
Mano nuomone, pirmas toks atviras ir nuosirdus laiskas;) Tikiuosi, kad nugalesi;)
Reda
2011-08-05, 12:14
linkiu ievai nugalėti
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai