Individualūs stilistės patarimai. Kokia šukuosena man tiktų? (28)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri nuo šiol mūsų skaitytojams patars, kokią šukuoseną Jiems geriau rinktis.

Laba diena. Nežinau nuo ko pradėti keisti savo plaukų stilių. Norisi pabandyti trumpus kirpimus, tačiau dėmesį kausto ir ilgi plaukai. Spalva - taip pat keblus dalykas: dažiau tamsesne spalva (kaip nuotraukoje), po to perėjau į natūralią, bet kažkas man dar nepatiko. Taigi, norėčiau sužinoti, koks kirpimas ir spalva man tiktų? Iš anksto ačiū.

Rasuolė

Laba diena. Iš atsiųstos nuotraukos negaliu nuspręsti, koks Jūsų prigimtinis spalvos tipas, nes nežinau natūralios plaukų spalvos ir nesimato akių spalvos. Jei neapsisprendžiate, ko norisi: ar trumpų, ar ilgų plaukų, tiesiog auginkite ilgus ir juos stipriai iškarpykite tartum jie būtų trumpi, taip turėsite ir tai, ir tai. Šiaip Jūsų veido formai tinka dauguma kirpimų: ir ilgų, ir trumpų, nes veidas - taisyklingas ovalas.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]

Džiuljeta Petrulienė, Femina Bona, kirpėjas, kirpimas, kirpimas pagal veido formą, plaukai, plaukų stilistė, stilisto konsultacijos, stilius, šukuosena

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai