Visais laikais dažniausiai parduodamų mašinų dešimtukas

Nors mašinų gaminimo pramonės situacija nuolat kinta, tačiau yra modelių, kurių pardavimai visuomet išlieka pirmose vietose.

Pateikiame dešimt visais laikais daugiausiai parduodamų automobilių.

1. „Toyota Corolla“ – kompanija statistiškai šio modelio mašiną parduoda kas 40 sekundžių. Tai mašinos variantas, kuomet pirkėjas yra pilnai patenkintas kainos ir kokybės santykiu. Šis vardas jau turi pasitikėjimą mašinų industrijoje. Nors dizainas laikui bėgant ir keičiasi, „Toyota Corolla“ vistiek išlieka labiausiai perkamu automobiliu.

2. „Fiat Punto“ – 1994 metais jis buvo pristatytas kaip „Project 176“, vėliau pervadintas „Fiat Uno“ ir 1995 metais pelnė keletą apdovanojimų. Savo nepriekaištingu, subtiliu dizainu automobilis užsitarnavo pirkėjų simpatijas ir iki šiol yra vienas dažniausiai perkamų automobilių modelių.

3. „VW Golf“ – daugelio mėgstamų, tačiau nemažai kainuojančių „vabaliukų“ pakaitalas, kuris dažnai perkamas dėl nedidelės kainos ir tokių pat gabaritų.

4. „Volkswagen Beetle“ – patvari, galinga ir labai patogi, vadinama liaudies mašina jau nuo tada, kai ja važinėjosi A. Hitleris. Pradėta gaminti 1938 metais, vėliau tapo itin populiariu modeliu pokario laikotarpiu.

5. „Ford Escort“ – pradėtas gaminti 1967 metais ir tapo patrauklia preke taupantiems pinigus. Gamyba sustabdyta 2003 metais.

6. „Honda Civic“ vadinamas ekonomišku automobiliu, nes važiuojant itin taupiai naudojamas kuras. Vertinamas šis modelis ir dėl itin patogaus vairavimo. 

7. „Ford Model T“ – populiariausia XX a. mašina. Modelis pradėtas gaminti 1908 metais ir nustota 1927-aisias. Jį itin mėgo vidurinioji klasė. Netgi atsirado posakis, kad „Ford Model T” užkėlė Ameriką ant ratų.

8. „Honda Accord“ – japonai tikrai išmano, kaip pagaminti patikimą, kokybišką ir efektyvius pardavimus pasiekiantį automobilio modelį. Šis – būtent toks.

9. „VW Passat“ – šeimos automobilis, išgelbėjęs šią markę po „Beetle“ gamybos sustabdymo.

10. „Chevrolet Impala“ – tai buvo tikras atradimas viduriniajai klasei, nes automobilis turėjo papildomą porą galinių žibintų ir dviejų durų kupė.

Ar jūsų automobilis patenka į šį dešimtuką?

Laikas.lt

kokią mašiną pirkti, mašinų modeliai, perkamiausios mašinos

Naujausi komentarai
mk4
2011-07-18, 23:30
Tai remiantis tokia logika, važiuojant visai netaupiai, kuras išvis nenaudojamas?? Cha.
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai