Individualūs stilistės patarimai. Kokia šukuosena man tiktų? (4)

Laikas.lt pristato naują plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri nuo šiol mūsų skaitytojams patars, kokią šukuoseną Jiems geriau rinktis.

Laba diena, turiu ilgus juodus dažytus plaukus, o natūrali plaukučių spalva - ruda. Mano veidas pailgas su aukšta kakta , gal tiktų kita spalva ir kirpimas? Gal kaip tik pataikiau plaukus nusidažydama juodai?

Karolina

Laba diena. Jūsų veido formai tiktų dabar ypač madingi tiesūs, ilgi (iki blakstienų) kirpčiai, bei šiek tiek prakarpyti šonuose plaukai. Toks kirpimas veido formą daro ovalesnę ir suteikia paslaptingumo.

Juoda spalva Jums tinka, nes esate "žiemos"  tipas, kuriam labiausiai tinka šalti, tamsūs atspalviai, tačiau vienu ar dviem tonais šviesesnė spalva (tamsiai ruda, raudonmedžio, ruda su šiek tiek violeto) suteiktų švelnumo, šiltumo. Galima pabandyti dažyti perdengimais keliomis tamsiomis spalvomis, šukuosena atrodytų stilingesnė ir su didesne apimtimi.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]

Džiuljeta Petrulienė, Femina Bona, kirpėjas, kirpimas, kirpimas pagal veido formą, plaukai, plaukų stilistė, stilisto konsultacijos, stilius, šukuosena

Naujausi komentarai
2011-05-29, 22:06
Diana, mano plaukai irgi ploni , man irgi taip budavo kai pirma kartą nusikirpau , bet taip budavo todėl ,kad juos per dažnai tvarkydavausi rankomis, liesdavau, o jei plaukai linke riebaluotis , tai tieisog priemones pamegink linkusiems riebaluoti plaukams.
Diana
2011-05-29, 14:51
O ką daryt, jei plaukučiai ploni, ir tokių kirpčiukų pasidaryt neišeina, nes jie atrodo varganai, riebaluojasi nepraėjus pusei dienos ir sukrenta į pavienes sruogas? Mano kakta taip pat aukšta ir kito varianto, nors lankiausi pas kelias kirpėjas man pasiūlyti negali... :(
2011-05-28, 15:04
Ačiū už patarimus.
TO Fanas>ačiū:)
Fanas
2011-05-27, 14:31
Labai daili panele.
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai