Plaukų stilistės konsultacijos

Pristatome naują plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljėtą Vėbrę, kuri nuo šiol mūsų skaitytojams patars, kokią šukuoseną Jiems geriau rinktis.

Džiuljėta Vėbrė - profesionali plaukų stilistė, turinti 17 metų darbo patirtį. Meistrė taip pat yra įgijusi kosmetikės vizažistės kvalifikaciją ir turi stiliaus dizainerio aukštąjį išsilavinimą. Džiuljėta nuolat kelia kvalifikaciją pagal tarptautinės kirpimo mokyklos „Pivot Point" mokymo sistemą ir jau 6 metai yra kirpėjo specialybės dėstytoja „Femina Bona“ mokymo centre.  Specialistė taip pat veda stiliaus seminarus, dalyvauja įvairiuose projektuose, renginiuose, rengia įvaizdžio pasikeitimo akcijas, kuria šukuosenų kolekcijas fotosesijoms žurnaluose.

Stilistę galima sutikti: grožio namuose „Grožio artelė 313“ (Taikos pr. 32, Kaunas) ir Femina Bona Mokymo Centruose Kaune (Daukšos g. 30) bei Vilniuje (Pušų g. 2; Pakalnės g. 1). Mob.: 8 680 47 667, konsultacijos dėl kirpimo telefonu neteikiamos.

Asmeninis stilistės puslapis: http://www.stilistastau.lt/

Stilistei galite rašyti [email protected]. Nepamirškite prie klausimo pridėti ir savo nuotrauką.

REIKALAVIMAI:
atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanoti, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. BŪTINAI TURI MATYTIS AKYS IR JŲ SPALVA.  Pvz.:

„Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva „lietuviška pilkoji“, tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, po trinkimo labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.“

P. S. labai džiaugtumėmės, jei siųsdamos savo aprašymus naudotumėte lietuviškus ženklus.

Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

Laikas.lt kartu su stiliste organizuotų pasikeitimų akcijų rezultatai: 

  1. „Pasiryžk naujam įvaizdžiui“ – naujas Izolinos įvaizdis
  2. „Pasiryžk naujam įvaizdžiui“ – naujas nugalėtojos Giedrės įvaizdis
  3. „Femina Bona“ pasikeitimų akcijos rezultatai: šviesiaplaukė Kamilė
  4. „Femina Bona“ pasikeitimų akcijos rezultatai: išgražėjusi šilutiškė Aldona
  5. „Seserų pasikeitimo akcijos su MOSAIC“ rezultatai

Džiuljeta Petrulienė, Femina Bona, kirpėjas, kirpimas, kirpimas pagal veido formą, plaukai, plaukų stilistė, stilisto konsultacijos, stilius, šukuosena

Naujausi komentarai
2016-11-05, 20:43
Sveiki,labai noreciau pakeisti ivaizdi,tik nezinau koks kirpimas man tiktu,mano naturali plauku spalva pilka ,ploni,tiesus,turiu problema su plauku riebalavimuisi
Nukentejusi
2015-11-01, 20:00
Tik prašau nesikreipkite į šitą vadinamą "stilistę", mano ilgus plaukus iškarpė su fileravimo žyrklėmis per 10 min., greičiau iškapojo gabalais, kurie nutrupėjo ir isišakojo, būtų galimybė paduoti į teismą tikrai tą padaryčiau, nes prieš kerpant aiškiai buvo pasakyta tik viršutinius truputį dėl lengvesnio kritimo, bet kad ilgis nenukentėtų, ji pasakė, aš viską žinau kaip turi būti. Toks vaizdas pasityčiojo.Nuėjus pas kitą kirpėją po tokios procedūros, ji buvo pakraupusi ir po truputį taiso tai ką paadarė, vadinama "stilistė" ji net eiline kirpėja negali vadintis, lygiai taip ir dabartinė kirpėja pasakė. Tikrai kraupu, būkite atsakrgios.
Simona
2014-04-15, 21:16
Būtų įdomu sužinoti čia tas merginų nuotraukas naujas gaunate ar vis dar senas aptariate? Nes aš jums siunčiau laišką anų metų spalį ir vis dar jokio atsakymo.
2013-11-25, 22:36
Sveiki,norėčiau,kad patartumėt,koks kirpimas ir kokia plaukų spalva man tiktų. Mano plaukai tiesūs ir ploni,vidutinio ilgio. Naturali spalva tamsesnė ruda,buvau ir blondinė,bet labai sugadino plauką peroksidas,tai dabar dažau panašia spalva į naturalią. Plaukai šiuo metu tokie : https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1186306_631674986873258_8885837_n.jpg
2013-02-13, 23:12
Truputeli nesuprantu kaip jums atsiust foto ir aprasyma?
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai