Dennis Hopper serga ir stokoja pinigų

Aktorius Dennis Hopper sunkiai kenčia kovoje su vėžiu – jis sveria apie 45 kg ir sunkiai suduria galą su galu, rašoma „TMZ“ gautuose teismo dokumentuose.

Hopper‘io skyrybų dokumentuose, kuriuos užpildė įžymybių advokatas Joe Mannis, rašoma apie siaubingą aktoriaus būklę. Vienas iš daktarų išsiuntė pareiškimą, kuriame teigiama: „Abejotina, ar ponas Hopperis kada nors atsigaus tiek, kad galėtų teisme duoti parodymus“. Filmo „Greitis“ žvaigždė teisiniuose dokumentuose rašo galintis mokėti žmonai 5000 dolerių į mėnesį, nes tai viskas, ką jis gali sau leisti.

Visuomeninis apskaitininkas atskleidžia, jog pastaruosius metus Hopperis „gyveno iš pajamų, gautų už vaidybą naujuose filmuose“. Susirgęs vėžiu, aktorius nebegali dirbti, ir per 2009-uosius uždirbo 57 tūkst. dolerių iš honorarų už pakartotinai rodytus jo filmus. Mannis sako, jog šiais metais tai taip pat bus Hopper‘io įplaukų šaltinis.

"Nori gyventi? Išsiskirk su žmona"

Victoria Hopper tvirtina, kad Dennis susikrovė turtus iš savo parduotų meno kūrinių. Šis, tuo tarpu, teisiniuose dokumentuose rašo, kad, turint omenyje išlaidų bei pajamų santykį, grynasis pelnas pardavus šiuos kūrinius tėra viso labo 45 tūkst. dolerių.

Anksčiau „TMZ“ pranešė apie Hopperio norą skirtis, kadangi, pasak jo, „žmona žudo mane“. Advokatas Mannis cituojamas sakant, jog Victoria nuolat kėlė smarkų emocinį nuovargį savo vyrui. Daktaras David Agus rekomendavo aktoriui kuo mažiau laiko leisti su žmona, jei šis nori gyventi ilgiau.

Victoria sako, kad suaugę Hopperio vaikai tampo jį už virvučių ir nori pašalinti ją iš testamento. Dennis kartu su daktaru savo pareiškimuose rašo, jog aktorius yra sveiko proto ir pats gali priimti sprendimus.


Pagal "TMZ" parengė
Laikas.lt

Dennis Hopper

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai