Japonijoje atidaryta laimingos santuokos mokykla

Japonijoje atidaryta naujo tipo mokykla, kurioje mokoma, kaip tapti tobulais sutuoktiniais. Joje gali mokytis ir vyrai, ir moterys.

Mokyklos tikslas – suformuoti tobulo sutuoktinio asmenybę. Čia dėstomas kalbėjimo menas, mokoma, kaip elgtis ir ką sakyti norint užkariauti savo išrinktąjį ar išrinktąją, kaip patikti sutuoktinio tėvams, kurie dažniausiai prieštarauja jų sąjungai. Mokiniai gauna nemažai praktinių užduočių, kaip, pavyzdžiui, eiti į dėstytojų organizuojamus netikrus pasimatymus.

Prieš mėnesį atidaryta mokykla jau sulaukė japonų dėmesio. Joje mokslus jau pradėjo 30 moterų ir beveik tiek pat vyrų. Tam, kad užsitikrintų vedybinę laimę, žmonės yra pasirengę išleisti nemenką sumą pinigų: mokslai metams kainuoja 200 000 jenų (1600 eurų).

Pastaruoju metu Japonijoje sparčiai auga jaunų vienišų žmonių skaičius: du trečdaliai jaunesnių nei trisdešimt ketverių metų moterų – neištekėjusios. Taigi naujoji mokykla tikisi padėti išspręsti šalį apėmusią viengungystės problemą.

Laikas.lt

Naujausi komentarai
35+
2010-04-02, 00:40
Sssss tikriausiai 35-40 r toliau santykiu eksperte?Gal turi nemaza praktika su tokio amziaus vyrais? Vienu zodziu matosi ,eksperte.... :)
Ed
2010-04-01, 10:28
I gerus tarpusavio santykiu reikia investuoti visomis prasmemis ( laikas, energija, demesys) reikia zinoti kaip ir ka daryti ar ko vengti ir nuo to tik abiems pusems butu geriau.Juk visi norime geru santykiu, tad kodel gi nepasimokius?:) Tobulejimui ribu nera.
SSSsssssss
2010-04-01, 00:31
Dr taiklus posakis!!! Pritariu 100 proc. '"kai tos liepos tokios aukstos, azuolams ner kur augti" :DD Bet sutik su tuo, kad pas mus dar ir praeities smekla nepraslinko, letas progresas visuomenes vyru, ypac apie 35 - 40 metus
Dr
2010-04-01, 00:19
Motinų pareiga yra užauginti gerą sūnų, kažkam būsimą vyrą, tėvą.. žmoną, motiną ir dukrą...
Labai daug mamų lepina tuos vaikus... Viską už juos padaro.. Iš tos meilės net neleidžia vaikams susidurti su vaikiškomis (mokyklinėmis) problemomis... Čia didelė problema. Kažkada girdėjau pasakymą labai taiklų, kad mūsų moterys yra labai stiprios ir pan. Bet kai tos liepos tokios didelės - nėra kur ąžuolams augti :)
Sssssss
2010-03-31, 22:55
Manau Lietuvoje tokia mokykla irgi būtų neprošal, dar pasitaiko iki šiol vyrukų, gimusių su plūgu rankose, kurie visiškai nemoka elgtis su moterimis, tą patį galėčiau pasakyti ir apie moteriškas... :D
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai