Sandros Bullock vyras atgailauja dėl neištikimybės

Jesse James atsiprašė savo žmonos Sandros Bullock už neištikimybę jai, praneša "Celebrity Wonder". Oskaru apdovanotos aktorės vyras pripažino apgaudinėjęs ją su tatuiruočių modeliu Michelle „Bombshell“ McGee. Jis sako už tai nusipelnęs „visko, kas bloga“.

James‘o reklamos agentė Monique Huey Jones pacitavo aktorių sakant: „Daugiau šių asmeniškų dalykų aš viešai nekomentuosiu. Galiu kaltinti tik vieną žmogų – save. Dėl savo neapgalvotų sprendimų nusipelnau visko, kas bloga man nutiks“.

Bullock išsikraustė iš namų

"People" tinklalapyje primenama, jog Sandra Bullock susipažino su Jesse Jamesu 2004-aisiais, šiam filmuojantis televizijos kanalo Discovery laidoje „Monster Garage“. Pora susituokė po metų Santa Barbaroje. Pranešama, kad Bullock jau išsikraustė iš namų ir rado paguodą pas gimines. Ji taip pat atšaukė kelionę į Londoną, kur vyks filmo „Nematoma pusė“ (The Blind Side) premjera.

Jesse, turintis vaikų iš dviejų ankstesnių santuokų, atgailaudamas rašo savo pranešime: „Mano žmonai ir vaikams tai sukėlė nesuvokiamą skausmą ir gėdą, man nepaprastai liūdna, kad tai jiems sukėliau. Tikiuosi, vieną dieną jie savo širdyse ras man atleidimą“, cituoja įžymybę "Celebrity Wonder".

Šokiruojantis interviu

Spėjama, jog apie vyro neištikimybę Bullock sužinojo, kai žurnalas In Touch Weekly, paėmęs interviu iš Michelle McGee, įspėjo Bullock apie būsimą straipsnį. Michelle žurnalui atskleidė, jog su Jesse ji susitikinėjo vienuolika mėnesių, o viskas prasidėjo tuomet, kai Sandra buvo išvykusi filmuotis „The Blind Side“: „Aš niekada nebūčiau su juo užmezgusi santykių, jei būčiau žinojusi, kad jis vedęs vyras. Jis sudarė tokį įspūdį, lyg jie būtų išsiskyrę“. "The Hollywood Gossip" rašoma, kad Jesse pasakė, jog Sandra namie negyvena, ir Michelle tai suprato kaip patvirtinimą, kad jie jau ne kartu.

Vanilinis gorila

"Celebrity Wonder" cituoja Michelle McGee draugę ir kambariokę Lindsay Sinai, kurios teigimu, romaną pradėjo pats Jesse: „Jų santykiai buvo kaip draugystė. Niekas niekada nekalbėjo apie ateitį. Kai ji suprato, kad Jesse ir Sandra yra pora, pasipylė atgailos. Tuoj pat jis ėmė rašyti žinutes, skambinti. Tai nebuvo pastovus, nuolat besitęsiantis romanas, jie bendravo su pertrūkiais“.  Interviu In Touch Weekly, Michelle pasakojo, jog pirmąją naktį jie mylėjosi tris kartus, nenaudojo prezervatyvų. Jesse nenešiojo apatinių ir jai atrodė taip gerai sudėtas, kad net pelnė jos sugalvotą pravardę „Vanilinis gorila“ (Vanilla gorilla).


Parengta pagal užsienio informaciją
Laikas.lt

Bullock

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai