Cheryl Cole ir Will.I.Am kartu?

Didžiosios Britanijos spauda turi kelias ikonas be kurių neapseina nei viena diena be naujienos apie juos. Viena tų ikonų - Girls Aloud grupės narė, futbolininko Ashley Cole sutuoktinė, šou "Britanija turi talentą" teisėja bei solinę karjerą sėkmingai pradėjusioji Cheryl Cole.

Neseniai paaiškėjo, jog jos vyras Ashley Cole po išdavystės su kirpėja prieš porą metų, vis dėl to tęsė savo išdavysčių maratoną. Šįkart Cheryl nepajėgė atleisti ir nedelsdama pasisamdė advokatą, tikėdama, kad skyrybų procesas bus kuo trumpesnis.

Akivaizdu, kad garsiąjam futbolininkui šįkart nepavyks visko užglaistyti, nes nepaisant įsibėgėjusio skyrybų proceso, geltonoji spauda vis dažniau šalia žaviosios daininkės linksniuoja The Black Eyed Peas grupės daininko Will.I.Am vardą.

Pastarasis atvirai yra pripažinęs, jog Cheryl Cole yra be galo graži moteris ir dėl jos jis sutiktų kraustytis į Londoną. Nepaisant to, Will.I. Am ir Cheryl yra glaudžiai susiję bendradarbiavimo klausimais - jis yra ne tik jos singlo "3 words" prodiuseris, tačiau yra numatomas bendras jų koncertinis turas.

Pirmąkart jiedu susitiko Will.I.Am dainos 'Heartbreaker" filmavimo aikštelėje, kur Cheryl Cole buvo šokėja jo klipe bei kartu sudainavo tą pačią dainą.

Kaip reaguoja Ashley? praradęs viltį susigrąžinti gražuolę žmoną, dėl kojos traumos negalintis sportuoti, akivaizdu, išgyvena sunkų sunkmetį.

Laikas.lt

Naujausi komentarai
Lol
2010-03-15, 19:26
Alfa nuo cnn viska nukopijavo, delfi kas antras straipsnis su klaidom, kiti isversti is visokiu bulvariniu saitu uzsienio, o cia pagaliau teko kazka naudingo rast ir perskaityt, tad redaktoriau, man rodos tu labai stengies bezdet, bet nieks vistiek nesmirda.
Priekabys to Redaktorius
2010-03-15, 18:49
Na, gal persmarkiai pasakei, surogatinis? Kopijuojantis? :D Čia sakyčiau portalas orientuotas ne tiek į naujienas, kiek į laisvalaikio praleidimą, o tiek delfis, tiek alfa - naujienų, o ne laisvalaikio portalai. Bet jau bendra prasme, tad koks, ponaitis, redaktorius esat, kad taip puolat į atlapus be argumentų :D
2010-03-15, 13:24
Tai kad cia ir yra neprofesionalus,surogatinis puslapis....
bandantis kopijuoti Delfi ar Alfa.lt panasu kad orientuotas i nepilnametes Britney Spears gerbejas....
2010-03-15, 12:11
Ačiū, priekaby, už pastabas. Stengsimės būti atidesni :)
Priekabys
2010-03-15, 11:43
Kodėl paliekat gramatinių klaidų, nuo pat pradžių galit užsitraukti neprofesionalaus tinklapio vardą?
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai