Radikalieji Cannibal Corpse atvyksta į Vilnių

Amerikiečių death metalo veteranai „Cannibal Corpse“ gastrolėmis pristatydami savo 11 išleistą studijinį albumą neaplenks ir ekstremalaus metalo gerbėjų Vilniuje. Rugpjūčio 17-ą dieną viena garsiausių metalo grupių Lietuvoje lankysis trečią kartą ir surengs griausmingą pasirodymą teatro klube „New York“.

„Cannibal Corpse“, susikūrę 1989-aisiais, nuo pat veiklos pradžios tapo žinomi ne tik dėl savo brutalios muzikos, bet ir dėl šokiruojančių siaubo tematikos albumų viršelių. Nors ir užsitraukusi konservatyviosios visuomenės dalies nešlovę, nepageidaujama keliose šalyse (grupė oficialiai uždrausta Australijoje, Naujojoje Zelandijoje bei Pietų Korėjoje) ir smerkiama už kai kuriuos albumų viršelius bei kūrinius, ši grupė yra perkopusi 1 mln. visame pasaulyje parduotų albumų skaičių.

Iki pat šių dienų pagal šiuos skaičius „Cannibal Corpse“ – komerciškai pati sėkmingiausia death metalo grupė pasaulyje.

Per 21 savo gyvavimo metus „Cannibal Corpse“ išleido 11 studijinių albumų, kurių dauguma jau tapo brutalios muzikos etalonais. Išpopuliarėję su albumais „Butchered at Birth“ ir „Tomb of the Mutilated“, grupė lieka ištikima savo gerbėjams ir toliau atlieką itin radikalią muziką, nepaisydami nuolatinės visuomenės kritikos.

„Nors „Cannibal Corpse“ yra viena daugiausiai pasaulyje gastroliuojančių grupių, šiuo metu yra kiek pristabdžiusi aktyvią koncertinę veiklą. Pasirodymui Lietuvoje šią grupę pavyko prikalbinti tik netikėtai atsiradusio „lango“ tarp didžiųjų Europos muzikos festivalių, - teigia koncerto organizatorius Giedrius Gudaitis.

1997-aisis „Cannibal Corpse“ koncertavo nedideliame Kauno klube „Fortas“, o 2004-ųjų spalio mėnesį grupė apsilankė ir Vilniuje, klube „Mulen Ružas“, kuris tuomet buvo sausakimšas. Trečią kartą lankydamiesi Lietuvoje „Cannibal Corpse“ pristatys 2009-aisiais išleistą jau 11-ą studijinį albumą „Evisceration Plague“ bei atliks ir žymiausius savo kūrinius, tarp jų ir keletą dainų iš pirmųjų trijų albumų, kurių gyvas atlikimas yra uždraustas Vokietijoje, o grupės albumas "Butchered At Birth" šioje šalyje paskelbtas už įstatymo ribų.


Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai