Jaggerlina – Jolie ir Jaggerio romanas?

Angelina Jolie susitikinėjo su legendiniu The Rolling Stones vokalistu Mick Jagger kai šis buvo vedęs Jerry‘ę Hall. Taip teigiama šokiruojančioje naujoje knygoje. Tvirtinama, kad Holivudo gražuolė Jolie romaną su Jaggeriu pradėjo po pasirodymo dainos „Anybody Seen My Baby?“ klipe 1997-aisiais.

Taip pat knygoje rašoma, jog porelė vėl  užmezgė romantiškus ryšius 2003-iaisiais – likus dvejiems metams iki Jolie ir Brado Pitto susiporavimo ir jų vadinimo Brangelina. Šiuos sensacingus teiginius paviešino biografijų rašytoja Jenny Paul, kuri šešerius metus rinko medžiagą savo knygai „Bradas Pittas ir Angelina Jolie: Tikra istorija“ (Brad Pitt and Angelina Jolie: The True Story).
 

Žvaigždžių poravimosi įpročiai

Knygoje atskleidžiama, jog 34-ių metų amžiaus Angelina ketverius mėnesius susitikinėjo su 33-ių aktoriumi Colinu Farrellu, po susipažinimo 2004 m.  istorinės dramos „Aleksandras Didysis“ filmavimo aikštelėje. Tačiau ji nutarė nutraukti santykius todėl, kad Farrellas gėrė ir rodė blogą pavyzdį Jolie sūnui Maddoxui. Tarp ankstesnių Jolie meilužių – Johnny Lee Miller, Billy Bob Thornton, Oliver Stone bei Jolie motinos vaikinas, kurį Angelina suviliojo būdama vos 16-kos. Taip pat Jolie prisipažino, kad yra biseksuali ir susitikinėjo su modeliu Jenny Shimizu.

Bradas Pittas ir Angelina Jolie

Jaggeris, tuo tarpu, romaną su Jerry‘e Hall užmezgė 1977-aisiais, tuomet dar neišsiskyręs su savo pirmąja žmona Bianca. Jis vedė Jerry 1990-aisiais Indonezijoje, nors vėliau ginčijosi dėl vedybų teisėtumo. Po devynerių metų santuoka buvo nutraukta. Raukšlėtasis rokeris užmezgė romaną su modeliu Luciana Gimenez, kuri pagimdė jam sūnų Lucasą 1999-aisiais. Jaggeris anksčiau sietas su eibe kitų moterų – Sophie Dahl, Marianne Faithfull, Janice Dickinson, L‘Wren Scott ir kitomis.

Mickas Jaggeris ir Jerry Hall

Brangelina ar Jaggerlina?

Knygoje teigiama, jog Bradas Pittas ir Angelina, šiuo metu turintys 6 vaikus, siekia turėti 13 – kai kuriuos iš jų įsūnytus, kai kuriuos biologinius. Biografė Jenny Paul įvardina kelis savo šokiruojančios informacijos šaltinius – tarp jų yra Jolie bičiulis pank roko atlikėjas Texas Terri bei buvęs jos motinos vaikinas. Paul teigimu, „Šie paviešinimai sudrebins visą Holivudą“. Jaggerio ir Hall agentai bendrauti su žurnalistais atsisakė.  
 
Knyga pasirodė netrukus po pranešimų, jog Vanessa Paradis, Johnny Deppo žmona, paragino vyrą atsisakyti vaidmens filme „Turistas“ (The Tourist), sužinojusi, jog Jolie kartu su juo filmuosis ilgoje meilės scenoje.

Laikas.lt

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai