Nenuilstantis Woody Allen

Vasarą ir rudenį kino teatruose žiūrovus linksminęs 75-uosius metus einantis režisierius Woody Allen su savo filmu “Kad ir kas benutiktų” įnirtingai ruošiasi naujai premjerai. Ir ne vienai!

Jau yra baigtas filmuoti filmas, kurio premjera numatoma vasarą. Būsima juosta vadinsis “Tu sutiksi aukštą tamsų nepažįstamąjį" (You Will Meet Tall Dark Stranger).

Woody Allen nemėgsta įmantrių filmo pavadinimų, kaip jis pats teigia, galvodamas pavadinimą atiduoda duoklę kuklumui, mat bijo nuvilti įmantriu pavadinimu suviliotą auditoriją. Akivaizdu, kad režisieriui titrai su žymiais vardais yra kur kas svarbiau.

Blizgus aktorių sąrašas

Woody Allen pasižymi sugebėjimu prisivilioti garsius aktorius, o šiame filme jų visa galybė: Antonio Banderas, Josh Brolin, Anthony Hopkins, Naomi Watts, Gemma Jones, Freida Pinto. Juostoje turėjo pasirodyti ir Nicole Kidman, tačiau dėl nesutarimų su gamybos kompanija, ją pakeitė aktorė Lucy Punch.

“Tu sutiksi aukštą tamsų nepažįstamąjį" žada būti spalvingas ir nuotaikingas filmas apie persipynusias keistas meilės istorijas ir jose slypinčių rimtų problemų sprendimus. Premjera numatoma jau šį rudenį.

Kitas filmas pakeliui

Nufilmavęs pastarąjį ir perdavęs medžiagą į montažinę, gyvybingasis režisierius ruošiasi kitos juostos filmavimams. Informacija apie filmo pavadinimą, siužetą ar aktorių kolektyvą dar nėra viešinama, tačiau sklando gandai, kad neurotiškajam režisieriui pavyko prisivilioti pačią Prancūzijos prezidento žmoną - Carla Bruni Sarkozy, kurią, anot spaudos, šis pasiūlymas sudomino, tačiau ar dalyvaus filmavimuose, nei patvirtinta, nei paneigta.

Neseniai buvo patvirtintas ir Owen Wilson’o dalyvavimas filmavimuose, kas žiniasklaidą pakurstė spėliojimams, ar tik O. Wilson’as nėra naujasis W. Allen‘o įkvėpėjas, kitaip tariant - mūza?

Žinia, Woody Allen'as yra neatsiejamas ne tik nuo jo paties suformuotų specifinių kino manierų, tačiau ir filmo pagrindinių aktorių, vadinamų mūzomis. Tiesa, neaišku kiek iš jų yra tikrosios režisieriaus įkvėpėjos, kiek žiniasklaidos veltui tituluotos, jų sąrašas ilgas: Mia Farrow, Diane Keaton, Scarlett Johansson, Debra Messing, Juliette Lewis, Dianne Wiest, Kristina Ricci, Anjelica Huston, Mira Sorvino, Chloe Sevigny, Penelope Cruz, Evan Rachel Wood, Freida Pinto.

Šio, kol kas paslaptyje laikomo filmo premjeros galime tikėtis kitų metų pavasarį. O legendiniam režisieriui ir scenaristui Woody Allen'ui palinkėti sveikatos ir jėgų, kurios reikalingos kūrybinei ir fizinei energijai išsaugoti.

Laikas.lt

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai