Steven Tyler grįžo į Aerosmith ir planuoja turą Europoje

Po viešų rietenų, grasinimų keisti sudėtį ir apsilankymo reabilitacijos klinikoje, rokeriai Aerosmith sugrįžta ir toliau drebinti pasaulį savo muzika. Į “Rokenrolo garbės lentą” (Rock and Roll Hall of Fame) įrašyta grupė paskelbė apie vasarą Europoje vyksiantį turą “Cocked, Locked and Ready To Rock”. Kartu su jais vyks ir Stevenas Tyleris.

Oficialioje Aerosmith Interneto svetainėje patalpintas vaizdo klipas, kuriame Tyleris, sėdėdamas šalia kitų grupės narių, juokauja: “Kątik dalyvavau perklausoje ir man pavyko gauti šį darbą”. Žiūrėdamas į gitaristą Joe Perry, jis džiaugsmingai skelbia: “Mes atvažiuojam pas jus, sudrebinsim jūsų pasaulį! Saugokitės, nes mes ateinam”.

Aerosmith yra jau trejus dešimtmečius gyvuojanti grupė, kurios ateitis buvo itin neaiški Tyleriui nukritus nuo scenos. Pernai rugpjūtį Dakotoje vykusiame koncerte jis rimtai susižeidė, todėl rokeriai buvo priversti atšaukti visus likusius vasaros turo koncertus. Po to Perry pasipiktino, kad grupė negali toliau muzikuoti ir kad Tyleriui derėtų susiimti. Pats Tyleris, tuo tarpu, sakė galvojantis apie solo karjerą, o grupė netrukus ėmė pasakoti apie jo vietą pakeisiančio vokalisto paieškas.

Gruodį Tyleris užsirašė į reabilitacijos kliniką dėl priklausomybės nuo nuskausminamųjų. Dainininkas aiškina, jog ši problema kilo dėl nuolatinių susižeidimų, kuriuos teko patirti koncertuose. Šių metų vasario pabaigoje vykusiame interviu, Aerosmith narys Joey Kramer teigė: „Dabar „Aero-žemėje“ viskas yra puiku. Mes ir toliau darysime tai, ką mokame geriausiai“. Apie paskutinę krizę grupės viduje, jis teigė: „Visus mūsų grupės narius vienija tai, kad mums labai patinka užlipti ant scenos ir sudrebinti ją, groti muziką ir atnešti žmonėms džiaugsmą. O visas tas dramas mes paliekame pašonėje ir susikaupiame ties tuo, kas svarbu – tai yra, grojame muziką , užsiimame grupės reikalais“.

Tarp Aerosmith didžiausių hitų yra „Walk This Way“, „Dream On“, „Crazy“ bei „I Don‘t Want To Miss A Thing“. Grupę nuo pat susikūrimo kamavo įvairūs nesutarimai, ištisą aštuntą dešimtmetį kovota su narkotikų vartojimu. Nepaisant to, daugiau nei prieš dvidešimt metų jiems pavyko atgaivinti savo karjerą ir ilgainiui tapti viena iškiliausių roko grupių.

Koncertinis turas po Europą prasidės birželio 10 dieną Švedijoje.

Laikas.lt

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai