Naujame „The ROOP“ vaizdo klipe: lesbietė, jogas ir laimingiausia višta Lietuvoje

Nerijaus Kuzmicko nuotr.

„Labas, laikas atsiskleisti. Labas, laikas pasukti savo keliu“, - naujame kūrinyje „The ROOP“ lyderis Vaidotas Valiukevičius ragina nebijoti gyventi taip, kaip svajoji. Muzikantas pastebėjo, kad labai dažnai užsibrėžtų svajonių siekti trukdo baimė arba visuomenėje nusistovėję stereotipai. Dainos „Hello“ tikslas – paneigti klišes ir įkvėpti drąsiai įgyvendinti savo svajones. Šis kūrinys – pirmasis darbas iš pavasarį pasirodysiančio jau antrojo kolektyvo albumo.

Dainos vaizdo klipe nusifilmavo 6 žmonės, nusprendę pristatyti savo gyvenimo istorijas. „Herojų“ gretose – Aušra, mylinti kitą merginą, Edvardas, kuris įkūrė fermos gyvūnų prieglaudą ir nusifilmavo su turbūt laimingiausia višta Lietuvoje, jogas Gintautas, kuris metė darbą reklamos versle, Sigita, kuri atsikratė keliasdešimt kilogramų, menininkė Jolita, kurianti paveikslus iš neįprastų objektų, vaikų namuose užaugę žinomi tapytojai – broliai Remigijus ir Algirdas.

Du metus klestinti vilniečių grupė „The ROOP“ debiutinį savo albumą „To Whom It May Concern“ išleido šių metų pradžioje. Grupė koncertavo didžiausiame Baltijos šalių festivalyje „Positivus“, savo albumą pristatė Vokietijoje, Lenkijoje ir kitose Europos šalyse. „The ROOP“ muzika radijo stočių eteryje grojama ne tik Baltijos šalyse, bet ir Prancūzijoje, Belgijoje, Vokietijoje, Australijoje, JAV, Brazilijoje ir kitose pasaulio valstybėse.

hello, lietuviska muzika, muzika, The Roop, to whom it may concern

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai