Latvijos žvaigždės „Brainstorm“ išleido naują singlą

Ryčio Šeškaičio nuotr.

Žymiausia latvių grupė „Brainstorm“ išleido naują singlą „Stay Young and Beautiful“ iš savo naujausio studijinio albumo „7 Steps of Fresh Air“. Šis dešimties dainų albumas buvo įrašytas Berlyne, „Hansa Studio“ kartu su prodiuseriu Aleksu Silva.

„Viskas prasidėjo nuo demo įrašo idėjos, kurią Magicas turėjo savo planšetėje ir mes kartu ją išvystėme besiruošdami albumo įrašams Berlyne. Ši daina yra priežastis, kodėl mes vėl pasirinkome dirbti su mūsų mylimu draugu Aleksu. Su juo taip jautėmės, kai įrašinėjome „Four Shores“ ir pasiilgome tų dainų, kurias kartu dainuoja minios stadionuose“, – dainos gimimo istoriją pasakojo „Brainstorm“ vokalistas Renarsas Kauperis. „Bono kartą pasakė, kad jei nori sukurti gerą dainą, tiesiog užrašyk, kas nutiko tau per dieną, taigi mes nusprendėme žengti žingsnį atgal ir pradėjome nuo „Praėjusią naktį aš sapnavau...“.

„Brainstorm“ balandžio mėnesį surengė anšlaginį koncertą Vilniuje, kur pradėjo savo pavasario turą „7 Steps of Fresh Air“. Dviejų valandų trukmės koncerte „Brainstorm“ sugrojo kūrinius iš naujausio albumo, o taip pat klausytojų pamėgtus hitus anglų, latvių ir rusų kalbomis. Grupė žada šiemet dar sugrįžti į Lietuvą su nauju koncertu.

7 Steps of Fresh Air, brainstorm, muzika, pop rock, Stay Young and Beautiful

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai