„Sostų karų“ žvaigdė E. Clarke pasirodys visiškai naujame amplua

Romantinė drama „Aš prieš tave“, kuri turėtų sudominti ne tik ilgam atmintyje ir širdyje liekančių juostų gerbėjus, bet ir garsiojo serialo „Sostų karai“ fanus, mat šiame filme vaidins puikiai jiems pažįstama aktorė Emilia Clarke. 29-erių gražuolė „The New York Times“ bestselerio ekranizacijoje pasirodys naujame amplua – vaidins moterį, kuri imasi prižiūrėti neįgaliu tapusį ir gyvenimo džiaugsmą praradusį jauną bankininką. O tai galiausiai pakeis abiejų herojų gyvenimus.

„Žiūrėdama sumontuotą filmo versiją apsipyliau ašaromis. Tai labai jautri tema, priverčianti prisiminti, jog gyvenimas trapus ir verta kasdien jį švęsti. Neabejoju, kad ilgai po filmo prisiminsite ir mano ašarotą veidą – jis bjaurus“, – juokiasi E. Clarke.

Tuo tarpu režisierei Thea Sharrock atmintin įstrigo tai, kad filmavimus nuolat tekdavo stabdyti dėl neįtikėtino E. Clarke populiarumo: „Ją kiekviename žingsnyje persekiojo būriai „Sostų karų“ gerbėjų. Mums teko net samdyti papildomą apsaugą, kad saugotų teritoriją nuo skriejančių laiškų, įvairių dovanų, o filmavimams netrukdytų įsimylėjusių fanų šūksniai „aš tave myliu, Emilia!“. Tai tiesiog neįtikėtina. Visiems jiems noriu pasiūlyti įvertinti ir visiškai kitokį E. Clarke amplua“.

Romantinė drama „Aš prieš tave“ pasakos iki širdies gelmių sukrečiančią Viljamo Treinoro istoriją. Galantiškas, energingas, sėkmingą bankininko karjerą pradėjęs ir gyvenimą pilnomis saujomis sėmęs jaunuolis patiria siaubingą įvykį: gatvėje Viljamą partrenkia motociklas.

Atsipeikėjęs ligoninėje ir sužinojęs, kad niekada nebegalės valdyti savo kūno, vyras praranda bet kokį norą gyventi, apsišarvuoja cinizmu ir atstumia pačius artimiausius žmones. Tačiau vieną dieną Treinorų namų slenkstį peržengia iš pažiūros keistuolė Luiza Klark...

Mažame Anglijos provincijos miestelyje gyvenanti ir desperatiškai darbo ieškanti 26-erių metų Luiza tampa Viljamo pagalbininke ir kompanione. Pradžioje absoliučiai ignoruojama, Luiza pasiryžta nepasiduoti niūrioms Viljamo nuotaikoms ir parodyti vaikinui, kad gyventi verta, nepaisant pačių tragiškiausių aplinkybių. Prasideda naujas, nuotykių ir netikėtumų, vilties ir meilės kupinas Viljamo ir Luizos gyvenimo tarpsnis, iš esmės pakeisiantis juos abu.

„The New York Times“ bestselerio ekranizacija „Aš prieš tave“ Lietuvos kino teatruose – jau nuo birželio 3 dienos.

Aš prieš tave, drama, Emilia Clarke, filmai, kinas, romantiniai filmai, Sostų karai

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai