Teatro „Kitas Kampas“ aktoriai ryžosi nepertraukiamai improvizuoti 7 valandas

Vienintelis profesionalus improvizacijos teatras Lietuvoje „Kitas Kampas“ negali apsieiti be iššūkių ir kasmet sau kelia kartelę. Šįkart teatro aktoriai 7-ąjį sezoną pabaigs ne tik kūrybiškai, bet ir fiziškai bei emociškai nelengvu iššūkiu - 7 valandų trukmės improvizacijų maratonu, kuris vyks birželio 4 d. Vilniaus mažajame teatre.

„Šis pasirodymas skirtas improvizacijos gurmanams, kurie jau matė daug, bet nori dar. Tas „dar“ bus kažkas naujo tiek jiems, tiek mums“, - apie sprendimą surengti improvizacijos ir geros nuotaikos maratoną pasakoja teatro „Kitas Kampas“ aktorius Audrius Bružas.

Skaičius „7“, pasak aktorių, yra ypatingas ir reikšmingas simbolis įvairiuose kontekstuose: septynios savaitės dienos, septynios spektro spalvos, septyni gamos garsai, septyni sakramentai, septynios nuodėmės ir t.t.

„Švenčiant septintojo sezono pabaigą septynių valandų nenutrūkstamoje improvizacijoje pasirodys septyni aktoriai. Taip, ištvermės mums prireiks, bet juk esame teatro sporto komanda“, – primena kitas teatro aktorius Kirilas Glušajevas.

Į šį kūrybinį iššūkį aktoriai Audrius Bružas, Kirilas Glušajevas, Martynas Nedzinskas, Mantas Vaitiekūnas, Balys Latėnas, Aistė Lasytė ir muzikantas Dmitrijus Golovanovas žada ateiti kupini energijos, įkvėpimo ir išties pasirengę spurtuoti.

„Kito Kampo“ skelbiamas maratonas skamba sudėtingai, tačiau kas iš žiūrovų nenorėtų ašaroti juoko ašaromis septynas valandas? Gero humoro dozė yra šio teatro varomoji „Šis žanras yra dėkingas tuo, kad mūsų spektakliai kaskart kitokie. Nei situacijos, nei juokai nesikartoja – jie gimsta priklausomai nuo begalės aplinkybių, kurias diktuoja žiūrovai. Menkiausi situacijų pustoniai ir niuansai sukuria vis kitokią gyvybę scenoje. Todėl, tikėtina, kad septynios valandos scenoje neprailgs, tačiau kas ten iš tikrųjų dėsis, sunku net įsivaizduoti“, – spėlioja A. Bružas ir priduria: „Gal aš ir beprotis. Bet ar kūryboje labiausiai reikalingas protas?“

Tiesa, viso maratono metu žiūrovai prireikus galės laisvai išeiti į foje, atsigaivinti gaiviaisiais gėrimais ar susitvarkyti kitus svarbius reikalus, tačiau oficialios pertraukos nebus skelbiamos.

Aistė Lasytė, Audrius Bružas, Balys Latėnas, Dmitrijus Golovanovas, improvizacija, improvizacijos teatras, kirilas glusajevas, Kitas kampas, Mantas Vaitiekūnas, Martynas Nedzinskas, menas, teatras

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai