„X Faktoriaus“ laimėtoja M. Pundziūtė džiaugiasi pirmaisiais koncertais

Didžiausio TV3 muzikinio projekto „X Faktorius“ nugalėtoja Monika Pundziūtė pirmą kartą koncertavo savo gerbėjams ne projekto scenoje. Mergina surengė du koncertus populiariuose naktiniuose klubuose Šiauliuose ir Klaipėdoje. Pasiklausyti trečiojo sezono „X Faktoriaus“ nugalėtojos susirinko pilnos salės.

„Šiauliečiai mane sutiko labai šiltai. Pirmas koncertas, jaudulys, bet toks publikos sutikimas – kiekvieno dainininko svajonė. Gerbėjai klausėsi liūdnesnių dainų, o pagal linksmas šoko. Publika dainavo kartu su manimi, o po kiekvienos dainos negailėjo komplimentų“, – įspūdžiais dalinosi Monika juokėsi, kad tai buvo ne tik pirmas kartas, kai ji susitiko su gerbėjais po šou. Pasirodo, mergina apskritai pirmą kartą lankėsi naktiniame klube. „Nemėgstu klubinės muzikos, laisvą laiką mieliau leidžiu kitokio pobūdžio vietose“, – prisipažino Monika.

Nors „X Faktoriaus“ nugalėtojos pasirodymuose nėra sudėtingos choreografijos, nuo scenos Monika nulipo šlapia: „Kol kas tik galiu įsivaizduoti, kas būna, kai scenoje atlieki daug šokių judesių reikalaujančius pasirodymus. Labai to laukiu!“

Po koncerto „X Faktoriaus“ gerbėjai nepraleido progos įsiamžinti, pasikalbėti su savo numylėtine. Monika sulaukė komplimentų ne tik dėl pasirodymo, bet ir savo bendravimo. „Žmonės stebėjosi, kad esu paprasta ir miela. Kaip buvo gera pagaliau girdėti šiuos žodžius“, – juokėsi mergina.

Nors atrodytų, kad po „X Faktoriaus“ tiesioginių transliacijų scena nebeturėtų kelti baimės, koncertuoti vienai – visai kas kita. „Viskas krenta ant tavo pečių. Reikia bendrauti su publika. Tas mane labai gąsdino, bijojau, kad nepavyks. Bet viskas sekėsi puikiai“, – džiaugėsi Monika.

Dvyliktoje klasėje besimokanti M. Pundziūtė jau netrukus laikys valstybinius brandos egzaminus. Suderinti sceninę veiklą ir mokslus – sudėtinga užduotis, tačiau mergina stengiasi kiek gali: „Džiaugiuosi, kad užsakovai nori matyti mane savo šventėse, klubų vadovai – scenoje. Labai smagu, kad yra daug užsakymų, o po „X Faktoriaus“ pasirodymai nesibaigė. Tikiuosi, kad toliau pavyks derinti mokslus ir koncertus“.

Projekto režisierius Mindaugas Meškauskas vos pasibaigus trečiajam projekto sezonui, jau pradėjo ruoštis ketvirtajam. Tie, kurie yra vyresni nei 16 metų, kurie svajoja apie dainavimą, žinomumą ir suteiktas galimybes jau dabar turėtų užpildyti „X Faktoriaus“ ketvirtojo sezono anketą portale tv3.lt. Trečiasis sezonas įrodė, kad „X Faktoriuje“ daug pasiekti gali tiek įspūdingus balsus demonstruojantys, tiek savo charizma kerintys talentai.

„Mes galim tik spėlioti, kas ateis, kokių talentų atrasime. Kiekvieną kartą į atrankas atėję žmonės sukelia tam tikrą susidomėjimą – galbūt tai ir bus finalininkas? O gal jis bus nugalėtojas? Kiekvienas turi galimybę. Labai laukiame naujų anketų, džiaugiamės, kad taip gausiai jų plūstelėjo iš karto po šou. Džiugu, kad žmonės supranta kokią galimybę jiems suteikia televizija. Milžiniškas populiarumas, tūkstančiai gerbėjų, koncertai, įrašų studijos – belieka tik suvaldyti emocijas ir siekti savo tikslo. Man jau pačiam smalsu – kas taps kita žvaigžde“, – klausia populiariausio TV3 muzikinio projekto režisierius.

Monika Pundziūtė, muzika, muzikinis projektas, muzikinis šou, talentų šou, x faktorius

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai