Drąsus ir eksperimentuojantis hiphopo atlikėjas Meandi pristato naują singlą

Ievos Jūraitės (Stepdraw) nuotr.

Sėkmingai debiutavęs jaunosios kartos alternatyvaus hiphopo atlikėjas bei kūrėjas Meandi šiandien klausytojus supažindina su kitokia savo asmenybės bei kūrybos puse ir pristato kūrinį „Ultron“.

„Ši daina nuo mano pirmojo singlo „I Don’t F**k With You“ skiriasi kaip diena ir naktis. Tuo savo klausytojams aš noriu parodyti, kad kurdamas muziką nebijau ir nebijosiu eksperimentuoti“, – naujausią kūrinį „Ultron“ pristato atlikėjas.

Kokybiškų garsų bei tekstų šalininkas Meandi nenori statyti savęs į rėmus ir apsiriboti viena kūrybos kryptimi. „Iš manęs nereikia nieko tikėtis, kurdamas muziką aš nemąstau kaip ją parduosiu, o tiesiog kuriu. Nepataikauju kitiems ir esu atviras prieš save. Kaip gausis, taip gausis“, - sako atlikėjas.

Tačiau visus be išimties jaunojo kūrėjo kūrinius vienija stiprus skambesys, prasmingi tekstai ir kiekviena daina klausytojams nešama žinutė. „Su „Ultron“ siekiu leisti klausytojams pasijausti stipriais, visiškai panaikinti jų baimes, parodyti jiems, kad gyvenime gali padaryti ir pasiekti viską“, - pagrindinę kūrinio idėją nusako Meandi.

„Šis kūrinys nėra geras ar gražus“, - teigia atlikėjas. „Jame Ultrono balsas mano pasąmonėje kalba kaip užprogramuota dirbtinio intelekto sistema pasiruošusi viską naikinti. Jis mane užvaldo taip pat, kaip žmogų gali užvaldyti jo ego“.

hiphopas, lietuviska muzika, Meandi, muzika, rapas, repas, Ultron

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai