Neįtikėtina patirtis: modelio Radvilės Labutytės fotosesija aukščiausiame pasaulio pastate (foto)

Dameon Green nuotr.

Trumpa fotosesija čia kainuoja 5000 eurų ir leidimą ją surengti gauna tik retas asmuo. Koridoriai kvepia kvepalais, kurių sudėtis kruopsčiai slepiama, o kiekvieną atvykėlį negailestingai tikrinanti apsauga yra išsidėsčiusi kas kelias dešimtis metrų. Fontanai, prabangūs baseinai, kerintis vaizdas pro langą... Visa tai patyrė modelis Radvilė Labutytė, dalyvavusi fotografo Dameon Green fotosesijoje, surengtoje aukščiausiame pasaulio pastate.

Dubajuje 2010 – aisiais iškilęs 828 metrų statinys „Burdž Chalifa“ yra vienas daugiausiai dėmesio sulaukiančių naujosios architektūros šedevrų. Apie tai, kad jame ne tik lankysis kaip turistė, bet ir pozuos žinomam Niujorko fotografui, lietuvaitė nesitikėjo. Pustrečio mėnesio Dubajuje praleidusi ir daugybę užsakymų įvykdžiusi R. Labutytė sulaukė D. Green laiško. Fotografas rašė ketinąs atvykti į Jungtinius Arabų Emyratus (JAE), kur planuotų surengti trijų dalių fotosesiją. Vienoje, dedikuotoje didmiesčiui, jis kvietė dalyvauti ir modelį iš Lietuvos.

Pradėjusi ieškoti tinkamos vietos fotosesijai R. Labutytė vienam renginyje susipažino su verslininku, gyvenančiu „Burdž Chalifa“ pastate. Jis pasiūlė padėti į jį patekti. Fotosesijos dalyviams reikėjo susiderinti leidimus fotografuoti ir įsigyti maždaug 400 eurų kainavusią kortelę, leidžiančią atidaryti visas bendro naudojimo pastato duris.

„Tos erdvės, kuriose Dameon fotografavo, yra skirtos tik „Burdž Chalifa“ gyventojams, todėl apsauga mūsų vis prašė parodyti durų kortelę ir leidimą fotografuoti“, - prisiminė 24 – erių R. Labutytė.

Pasiruošti fotosesijai, trukusiai apie šešias valandas, modeliui padėjo visažistas Aurimas Juodiškis. Plaukus R. Labutytė išsitiesino pati, nes fotografas norėjo, kad pozuojančioji būtų kuo natūralesnė.

Tam, kad sukurtų norimą ledi iš senųjų nespalvotų filmų įvaizdį, drabužius fotografas atvežė iš Amerikos. Tačiau fotosesijoje naudotos ir kelios pačios lietuvaitės kurtos „Provocateur“ ženklo glaustinukės.

„Po pastatą buvo labai įdomu vaikščioti. Jame yra trys liftai, o norint patekti į vieną ar kitą aukštą reikia tiksliai žinoti, kuriame pereiti į kokį liftą. Neveltui „Burdž Chalifa“ vadinamas paslaptinguoju labirintu“, - su šypsena pasakojo pašnekovė.

Ji, kartu su fotografu, buvo pasikėlusi į statinio viršų, 70 – am aukšte įsiamžino prie gyventojams skirtų baseinų, pozavo prie „Burdž Chalifa“ papėdėje esančių įspūdingų fontanų.

„Pastarojoje vietoje kiek užtrukome, nes laukėme, kol baigsis pusvalandį trukusi malda. Teko viltis, kad saulė per tą laiką nenusileis tiek, kad nebebus įmanoma fotografuoti“, - mergina prisiminė paskutinį fotosesijos akcentą.

Įsimintinus kadrus D. Green įamžino ne skaitmeniniu, o juostiniu fotoaparatu. Jo sumanymas – toje pačioje vietoje fotografuojant modelį naudoti vis kito dešimtmečio fotojuosteles. Dubajuje darytos nuotraukos bus eksponuojamos vienoje iš galerijų Niujorke.
 

aurimas juodiškis, Burdž Chalifa, Dameon Green, Dubajus, fotosesija, mada, modelis, Radvilė Labutytė, stilius

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai