Globotinio pusryčiai: miela ir švelni labradoro mišrūnė ieško namų

Draugiška ir nuoširdi „panelė“ ieško naujų namų ir šeimininkų. Turėdama švelnų Labradoro retriverio charakterį (mama Labradoro retriverė) ji bus ištikima ir nuoširdi, ją priglaudusiems naujiesiems šeimininkams.

Tai name ir bute augęs šuo, todėl lauko voljere vargu ar galėtų būti. Naminis draugas, visada draugiškai pasitinkanti grįžusius namo, kurių kantriai laukia. Rami, protinga ir supratinga, ir labai draugiška, noriai bendrauja su visais, kas parodo jai dėmesio ir meilės. Mėgsta žaisti, švelniai prisiglausti ir moka išsireikalauti būti glostoma, jai patinka švelnumas ir meilė. Noriai važiuoja automobiliu. Labai mėgsta maudytis ežere. Supratinga ir kantri, moka aiškiai parodyti kada jai kažko labai norisi (ėsti, kažko skanaus, ką mato akys/užuodžia nosis, išeiti į lauką). Savo gamtinius reikalus visada daro lauke, jeigu labai prireikia prašosi pati, o jeigu susuka pilvą, tai pažadina ir naktį, kad ją išvestum į lauką. Jai 7 metai, 50 cm ūgio. Vaikystėje buvo užpulta didesnio šuns, todėl vengia kontakto su didesniais šunimis. Šiuo atveju yra truputi bailoka, tačiau gudriai išsisuka, eidama į priešingą pusę nei sutiktas šuo. Sterilizuota, turi mikro čipą, neseniai paskiepyta (2015 gruodžio mėn).

Skambinkite +37068637100 arba +37069319889 jei turėsite klausimų ar norėsite susipažinti. Ačiū Jums.


 

augintiniai, dovanojama kalė, dovanojama kalytė, globotinio pusryčiai, gyvūnai, gyvūnų globa, Labradoras, Padėk man surasti tave

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai