Dainininkė Dagna skinasi kelią į profesionalių atlikėjų gretas (video)

Gitara, bosinė gitara, klavišai, būgnai, trys pučiamieji, styginių kvartetas ir pritariantys balsai – štai su tokiu profesionalų būriu savo naująjį ir ilgai ieškotą sceninį įvaizdį bei naujos dainos „Don't stop“ video klipą gerbėjams pristato atlikėja Dagna.

„Taip jau sutapo, kad su daina „Don't stop“ aš pristatau ir savo vieną iš tikslų, svajonių – būti scenoje kartu su dideliu būriu profesionalių muzikantų. Ne kartą esu minėjusi, ir dar kartą pasikartosiu, kad labai vertinu kokybę ir profesionalumą. To siekiu ir savo muzikinėje veikloje, tad labai džiaugiuosi, kad mane supa būtent tokie žmonės – savo srities profesionalai“, – teigė Dagna, kuri jau šį pavasarį taps diplomuota klasikinio dainavimo absolvente Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje.

Iki šiol klausytojams daugiausiai pristačiusi elektroninės muzikos stiliaus dainas, šiandien pristato naują ir ilgai ieškotą savo muzikinį veidą, kurio ilgai ieškojo ne vienus metus. „Daina „Don't stop” – kitokia, tad tai bus naujiena mano gerbėjams. Matyt tai, jog domiuosi ir mėgstu labai įvairią muziką – nuo klasikos iki džiazo – lėmė, kad mano požiūris į muziką keičiasi. Norėjau kažko kitokio, norėjau savito skambesio, norėjau savo požiūrio į muziką, tad tą klausytojai tikrai išgirs“. Dagna atvira, daina „Don't stop“, kurios muziką drauge kūrė ir Andrius Murencevas, Jievaras Jasinskis, o žodžius parašė Vaida Kalkauskaitė, nėra panaši į radijo topų viršūnėse šiuo metu skambančias dainas. Profesionali atlikėja pripažįsta, kad greičiau kur kas paprasčiau būtų kreiptis į muzikos prodiuserį, kad šis sukurtų jai dainą, tačiau ji teigia pasiryžusi priimti kūrybinius iššūkius ir pati ieškoti naujų skambesių, kurti savitą muzikos stilių, tam, kad užkariautų muziką mylinčių ir joje prasmės ieškančių klausytojų gretas.

„Norėjau, sukurti dainą, kuri neštų pozityvumą ir motyvaciją tikėti tuo, ką darai. Kiekvienas savo gyvenime kažko siekiame, apie kažką svajojame, kažko norime. Ir tik retas viską lengvai pasiekia. Lygiai taip pat ir aš. Tad norėjau, kad ši daina neštų žinutę, jog nesvarbu, kaip šiuo metu yra sunku ir atrodo, kad ką be darytum vis tiek nesiseka – negalima pasiduoti ir nuleisti rankų. Reikia tikėti tuo ką darai, siekti to ir nesustoti“.

Andrius Murencevas, Dagna, dainininkė Dagna, dont stop, Jievaras Jasinskis, muzika, Vaida Kalkauskaitė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai