Dizainerio Roberto Kalinkino žiemos kolekcija - šiaurietiškos vėsos ir jausmingumo derinys

Konstruktyvumas, sumišęs su jausmingumu, minimalistinio silueto ir detalių derinys - tokia yra Robert Kalinkin rudens/žiemos kolekcijos idėja, kurią naujoje fotosesijoje atskleidė neseniai iš Londono į Lietuvą grįžusi mados fotografė Gertrūda Varnaitė.

„Nuotraukose - dvi moterys. Šaltos, tačiau tuo pačiu artimos, jos mintimis keičiasi be žodžių. Iš pirmo žvilgsnio jos labai panašios, tačiau kiekvienos charakteris - unikalus, jos skleidžia nuosaikų, šiaurietišką moteriškumą. Taip aš matau moterį, kuriai kuriu - atšiaurių kraštų vilkę, kuri spinduliuoja laukinį grožį, pasitikėjimą savimi, ryžtą ir šiek tiek - pavojų” - taip fotosesijos idėją apibūdina R. Kalinkinas.

Naujoje kolekcijoje netrūksta jau dizainerio parašu tapusių sudėtingo kirpimo, moteriškumą pabrėžiančių paltų su militaristinėm detalėm - čia dominuoja sodrios šokolado, asfalto, prinokusių vyšnių ir karališki mėlyni atspalviai. Šįkart itin didelį dėmesį kūrėjas skyrė moters liemens ir pečių linijai, taip išryškindamas subtilius kaklo ir juosmens siluetus.

Kaip visuomet, dizainerio kūryboje dominuoja išskirtiniai, tačiau funkcionalūs drabužiai. Vienas įdomiausių sezono modelių - sportinio stiliaus neopreno suknelės, dėvimos iš abiejų pusių: „Šių suknelių užtrauktukai yra dvipusiai, tad išvertę suknelę į kitą pusę turite naują, subtiliai kontrastuojančios spalvos suknelę” - idėja dalijasi R. Kalinkinas. Samanų žalios, švelnios rausvos ir gilios pilkos spalvų derinys bei audinio universalumas šioms suknelėms jau pelnė populiariausio modelio vardą.

Nors kolekcija neabejotinai žiemiška, juodos spalvos joje nedaug: „Kaip ir kiekvienam dizaineriui, juoda spalva man yra neišsemamas eksperimentų klodas, tačiau šįkart norėjau dirbti su kitais atspalviais - šis metų laikas man asocijuojasi su šalto oro gurkšniu ryte, nukritusių lapų koloritu - o jame tiek daug variacijų! Juodą palikau vakarinėms suknelėms, kurias dekoruojame, siuvinėjame rankomis, o į kasdienai tinkančius drabužius pasistengiau įnešti šiek tiek rudeniško žaismo”, - pasakoja kūrėjas.

Šventiniam laikotarpiui Robertas Kalinkinas paruošė ir visiškai naują riboto leidimo dovanų liniją, kurioje - rankų darbo kaklo papuošalai, apyrankės, sagės bei natūralių akmenų pakabukai. Šie aksesuarai klientams pageidaujant bus pakuojami į šventiškas dovanų pakuotes. Greta papuošalų rikiuojasi ir būtinieji žiemos atributai - kepurės ir pirštinės - taip pat dekoruoti rankomis. Šią dovanų seriją galima rasti pagrindinėje Robert Kalinkin parduotuvėje prekybos centre „Europa“ bei specialioje laikinoje parduotuvėje PC „Akropolis“, kuri veiks iki vasario mėnesio.

apranga, drabužiai, Gertrūda Varnaitė, lietuviška mada, Lietuvos dizaineriai, lietuvos dizainerių drabužiai, mada, Robertas Kalinkinas, stilingi drabužiai, stilius, žiemos kolekcija

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai