Ką daryti, kad santykiai būtų sėkmingi?

Ar dažnai tenka žiūrėti į laimingas poreles ir galvoti „kokie idealūs jų santykiai“? Iš tiesų, idealių santykių nebūna. Būna tik du žmonės, mokantys nusileisti ir prisiderinti vienas prie kito. Žinoma, santykių pradžioje viskas gali atrodyti tiesiog tobula, tačiau laikui bėgant situacija keičiasi, todėl reikia išmokti keistis kartu. Jei nuoširdžiai nori būti su savo mylimu žmogumi, teks išmokti prisitaikyti, kartais nusileisti ar nekreipti dėmesio į kai kuriuos dalykus.

Štai keletas patarimų, kurie padės išvengti nesklandumų:


  • Mažiau reaguok į smulkmenas. Moterys dažnai susierzina, kai vyrai nenuleidžia tualeto dangčio, o vyrai tiesiog pasiunta, kai moterys pusę valandos parduotuvėje renkasi iš dviejų beveik identiškų produktų. Taip, tokie dalykai gali išvesti iš kantrybės, tačiau pagalvok, ar tai tikrai tai, dėl ko verta kelti triukšmą? Juk nuleisti tualeto dangtį nėra taip jau sunku, o parduotuvėje galima nueiti paskaityti žurnalą.
  • Surask bendrų interesų. Kurį laiką kartu gyvenančios poros dažnai skundžiasi, kad nustojo bendrauti. Dažniausiai taip nutinka dėl to, kad jų nesieja bendri interesai. Galbūt jums ir nebūtina kartu žvejoti ar eiti į grožio salonus, bet bent jau žinias kartu pažiūrėti tikrai galite. Nebijokite diskutuoti – nepalikite savo minčių galvoje ir išsakykite jas garsiai. Tik taip sugebėsite užmegzti pokalbį.
  • Rinkis tinkamą laiką rimtiems pokalbiams. Grįžę po darbų žmonės dažniausiai būna pavargę, todėl bet koks menkiausias ginčas gali juos išvesti iš kantrybės. Jei nori rimtai pasikalbėti, pasistenk tai daryti ryte arba savaitgalį, kai į viską galima bus pažvelgti racionaliai ir be susierzinimo.
  • Neleisk vadovauti aplinkiniams. Kartu gyvena tik suaugę žmonės, todėl ir savo santykius turi reguliuoti tik jie. Jei leisi, kad tavo mama ateitų ir darytų savo tvarką, vargu ar tavo antroji pusė ilgai tai ištvers.
  • Prisimink, kas tai yra romantika. Draugystės pradžioje visi meiliai burkuoja ir dovanoja gėles bei šokoladus, deja su laiku šios malonios staigmenėlės vis labiau pasimiršta. O juk pasakyti nuoširdų komplimentą, padovanoti gėlytę ar pagaminti vakarienę nėra taip sunku.
  • Atgaivink lovos malonumus. Gal ta pirminė aistra jau ir išblėso, tačiau tai nereiškia, kad negalite pabandyti kažko naujo. Nebandytos pozos, sekso žaisliukai, naujos vietos – pasirinkimas išties platus. Tereikia norėti.
  • Turėk savo gyvenimą. Jei visą laiką leisite tik kartu, greitai pajusi monotonijos spaudimą. Kad taip nenutiktų, susigalvok savų užsiėmimų, žinoma, ne namuose. Pradėk lankyti sporto klubą ar baseiną, nueik į SPA centrą. Žodžiu, pasirūpink savimi.
  • Nepamiršk savo išvaizdos. Ar prisimeni pirmąsias kartu praleistas savaites? Prisipažink, kiekvieną kartą ruošdavaisi susitikimui: gražiai apsirengdavai, nepamiršdavai susišukuoti ir pasikvėpinti. Tą patį turėtum daryti ir po metų ar dešimties.
  • Nepamiršk padėkoti. Taip, su laiku mandagumas iš tiesų kažkur išgaruoja. Tačiau nemanyk, kad atneštas į lovą sumuštinis yra įprasta kasdienybė, todėl nepamiršk įvertinti pastangų bent jau žodeliu „ačiū“.
Žinoma, tai dar ne visos taisyklės. Sėkmingiems santykiams reikia gerokai daugiau. Tačiau pasistenkite atsižvelgti bent jau į šiuos patarimus ir tai bus pirmas žingsnis sėkmės link.

meile, santykiai, sėkmingi santykiai

Naujausi komentarai
2015-09-02, 08:17
My Husband divorce me for no reason, this is how i get him back today because i really love him so much,I'm very excited sharing this amazing testimony, My name is Becky Miller, from USA a banker by Profession. I'm happily married to a lovely and caring husband ,with three kids. A very big problem occurred in my family seven months ago,between me and my husband .so terrible that he took the case to court for a divorce.he said that he never wanted to stay with me again,and that he didn't love me anymore.So he packed out of the house and made me and my children passed through severe pain. I tried all my possible means to get him back,after much begging,but all to no avail.and he confirmed it that he has made his decision,and he never wanted to see me again. So on one evening,as i was coming back from work,i met an old friend of mine who asked of my husband .So i explained every thing to him,so he told me that the only way i can get my husband back,is to visit a spell caster,because it has really worked for him too.So i never believed in spell,but i had no other choice,than to follow his advice. Then he gave me the email address of the spell caster whom he visited.{[email protected]}. So the next morning,i sent a mail to the address he gave to me,and the spell caster assured me that i will get my husband back the next day.What an amazing statement!! I never believed,so he spoke with me,and told me everything that i need to do. Then the next morning, So surprisingly, my husband who didn't call me for the past 9 months,gave me a call to inform me that he was coming back.So Amazing!! So that was how he came back that same day,with lots of love and joy,and he apologized for his mistake,and for the pain he caused me and my children. Then from that day,our relationship was now stronger than how it were before,by the help of a spell caster. So, i will advice you out there to kindly visit the same website { http://lovespelldrbrave.weebly.com/. } if you have any problem contact Dr Brave ,{ [email protected] }, thanks you Dr Brave, i will always be testifying about your good work, and for any questions call me on +1(575) 779-6197.
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai