„Keymono” dalinasi nauja daina „Morning”

Neringos Rekašiūtės nuotr.

Viena dažniausiai užsienyje minimų lietuvių grupių „Keymono” savo klausytojams pristato naują dainą pavadinimu „Morning”. Tai antroji daina iš grupės trečiojo albumo, kuris pasirodys jau šį rudenį.

„Rytas yra pats tyriausias metas, kai viskas gimsta iš naujo. Ši daina tarsi skatina mus atsibusti ir atidžiau pažvelgti į gyvenimą, jo detales, mažas smulkmenas - viso to magiją. Tai daina apie apmąstymus, laiko tėkmę ir bandymą atrasti save”, - pasakoja „Keymono” nariai.

Kaip ir dauguma grupės kūrinių daina „Morning” buvo sukurta gamtoje, Druskininkuose esančioje sodyboje, apsuptoje miškų ir ežerų. „Daina gimė improvizuojant. Buvo nereali atmosfera - jautėmės išsilaisvinę nuo rutinos ir miesto šurmulio, turėjome daug laiko apmąstymams ir kūrybai. Galbūt dėl to daina yra tokia laisva”, - tęsia muzikantai.

Pasak jų, „Morning” aiškiai atspindi naują ir savitą „Keymono” muzikos stilių, kuris neapsiriboja standartinėmis Soul, Acid Jazz, EDM ir Hip Hop klišėmis.

Naująja daina „Keymono” nesivaržydami dalinasi su visais savo kūrybos gerbėjais. Jau balandžio 27 d. dainą nemokamai bus galima atsisiųsti puslapyje: http://keymono.bandcamp.com.

Grupė išduoda, kad šiuo metu yra ruošiamas ir dainos vaizdo klipas, prie kurio dirba „Ziggy Pictures” komanda. Klipo premjera numatoma šių metų gegužės mėnesį.

Grupę „Keymono” sudaro prodiuseris - multiinstrumentalistas Alvydas Mačiulskas, trimitininkas Aurimas Rimeikis, vokalistė Daiva Starinskaitė ir būgnininkas Marijus Aleksa. Nuo grupės egzistavimo pradžios buvo išleistos 4 vinilinės plokštelės. 2010-aisias pasirodė ilgai lauktas pirmasis grupės albumas „Waiting“. 2011 m. grupė išleido antrąjį albumą „Synthezatorium“, tais pačiais metais pasauliniuose „The People‘s Music Awards“ apdovanojimuose „Keymono” daina „Bubble In A Trouble“ laimėjo nominaciją geriausios šokių ir elektroninės muzikos kategorijoje. Pasaulinio pripažinimo lietuviai sulaukė ir 2012 m., kai grupės daina „Everything” triumfavo „Online Music Awards” apdovanojimuose.

KeyMono, muzika

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai