Monika Šalčiūtė atidarė pirmąją Lietuvoje asmenukių parodą

Asmenukių ekspertė Monika Šalčiūtė atidarė pirmąją Lietuvoje asmenukių parodą ir mokė, kaip pasidaryti tobulą nuotrauką.

Renginio metu pristatyta ir jaunimui skirta „Samsung Galaxy A“ telefonų serija, skirta aktyviems socialinių tinklų naudotojams, neįsivaizduojantiems savo gyvenimo be asmenukių.

Renginio vedėjas, tarptautiniu mastu pripažintas Lietuvos iliuzionistas Mantas Wizard pristatė 12 asmenukių tema „Aš ir mano hobis”. Nuotraukos kompanijos „Samsung“ inicijuotai parodai buvo atrinktos socialiniame tinkle „Facebook“ organizuoto konkurso metu, kuriame dalyvavo daugiau nei 150 asmenukių mylėtojų.

Už savo nuotraukas jau milijoną šešis šimtus „patinka“ socialiniuose tinkluose turinti asmenukių ekspertė Monika Šalčiūtė žavėjosi visų parodos dalyvių nuotraukomis ir patikino, kad visi žmonės yra savaip gražūs, nors ir skirtingi. „Tobulai asmenukei reikalingas tik kokybiškas telefonas, tinkamas nuotraukos kampas, geras apšvietimas, o merginoms praverčia ir šiek tiek makiažo.“

Dar vienas parodos dalyvis fotografas Tomas Šimkus patikino, kad iš esmės asmenukės nėra naujas reiškinys. „Nuo seniausių laikų žmonės tapė savo autoportretus, norėdami įamžinti save. Pirmąjį autoportretą nutapė italas, norėjęs padovanoti jį popiežiui kaip dovaną. Galime matyti tapatumą – šiais laikais žmonės irgi asmenukėmis dalinasi su kitais, tik jau socialiniuose tinkluose. Rembrantas, Van Gogas taip pat tapė nuostabius autoportretus - tai ne kas kita kaip asmenukių ištakos.“

Mūsų dienomis šiuos savęs įamžinimo poreikius tenkina didieji technologijų gamintojai. Parodos atidarymo proga pristatyta naujoji „Samsung“ išmaniųjų telefonų serija Galaxy A pasižymi 5 mln. taškų vaizdo kamera, leidžiančia įamžinti save ryškesnėse asmenukėse.

„Šiuolaikiniam jaunimui telefone svarbiausi du elementai: galimybė įamžinti kokybiškas nuotraukas ir stilingas telefono korpusas. Pastebime, kad jaunimo tarpe asmenukės jau tapo kasdienybės, kelionių, vakarėlių dalimi, todėl pristatome lengvą ir ploną telefoną su aukštos kokybės priekine kamera bei daug fotografavimo režimų“, - teigė „Samsung“ atstovas Andrėjus Liudkovskis.

Kita parodos dalyvė, „Wear mad by July“ atstovė Greta paantrino, kad telefonas yra svarbus ne tik asmenukių, bet ir mados mylėtojams. „Anskčiau telefonas buvo tik ryšio priemonė, padedanti susisiekti su kitais žmonėmis, o dabar jis padeda išreikšti savo stilių. Pastaruoju metu tikrai labai populiari įvaizdžio dalis yra telefonas ir jam skirti aksesuarai - jaunimas spalvomis ir išvaizda derina telefoną prie savo drabužių, papuošalų, kitų aksesuarų.“

Asmenukių parodą vainikavo apdovanojimai. Geriausios asmenukės savininku pripažintas Igoriok Dander buvo apdovanotas naujosios serijos telefonu „Galaxy A3“.

asmenukė, fotografija, mobilusis telefonas, Monika Šalčiūtė, nuotraukos

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai