Justė Starinskaitė: „Merginos, būkime stilingos net ir sportuodamos“ (foto)

Lietuvos sporto entuziastės ir stiliaus mėgėjos dalyvavo išskirtiniame garsios britų dizainerės Stella McCartney kolekcijos „adidas StellaSport“ pristatyme. Uždaro renginio metu žinomos moterys ir merginos pirmosios išvydo ir išbandė naujos kolekcijos aprangą, batelius, aksesuarus bei tapo unikalios jų demonstracijos dalimi.

Vakaro svečius savo pasirodymu žavėjo dainininkė Justė Starinskaitė, kuri prisipažįsta dievinanti aktyvų gyvenimo būdą. „Nei vienos dienos neįsivaizduoju be sporto. Patikti sau norisi visada, todėl net ir mankštindamasi stengiuosi rinktis stilingus, o drauge ir patogius, kokybiškus drabužius bei avalynę. „adidas StellaSport“ – tikras energijos užtaisas artėjančiam šiltajam sezonui. Tai spalvų, moteriškumo ir įkvėpimo kupina kolekcija toms, kurios nebijo savęs drąsiai išreikšti, gyvena aktyviai ir nevengia iššūkių“, – pasakojo dainininkė.

Renginyje – šokėjų pasirodymai ir stilistų konsultacijos

Į naujos „adidas StellaSport“ kolekcijos pristatymą rinkosi garsios, aktyvų laisvalaikį mėgstančios merginos ir moterys, kai kurios jų atvyko su savo dukromis. Uždaro renginio metu viešnių laukė ne tik išskirtinė kolekcijos demonstracija, bet ir šokėjų pasirodymai, stilistų konsultacijos, sveiki užkandžiai bei stilingos dovanos.

Dainininkė Justė Starinskaitė, kuri iš sporto šakų pirmenybę teikia bėgimui ir tenisui, pabrėžė naujosios kolekcijos drabužių ir avalynės universalumą. „Dizainerei S. McCartney visada pavyksta puikiai suderinti sportui reikalingą funkcionalumą ir stilių. Todėl, pavyzdžiui, tokios kolekcijos batelius galiu drąsiai avėti net lipdama ant scenos“, – sakė dainininkė. Aktyvioms ir drąsioms merginoms bei moterims skirtoje „adidas StellaSport“ kolekcijoje gausu sportinės aprangos ir avalynės modelių, kurie puikiai tinka dėvėti ne tik sporto klube, tačiau ir laisvalaikiu. S. McCartney nustebino ir sportinių aksesuarų mėgėjas – joms dizainerė sukūrė sportinių kepuraičių, stilingų kojinių iki kelių, ryškiaspalvių kuprinių ir kitų įdomių detalių.

Kolekcija ir jogai, ir bėgimui

„adidas StellaSport“ kolekcijos produktai suskirstyti į kelias kategorijas: bėgimo, jogos, plaukimo, žiemos sporto ir laisvalaikio. Jie pasižymi ryškiomis, išsiskiriančiomis spalvomis bei pavasariniais raštais, kurie sportinių drabužių linijai suteikia unikalią išvaizdą.

„Ši Stella McCartney kolekcija peržengia visas iki šiol nustatytas sportinės aprangos ribas. Ji formuoja kitokį požiūrį, pasiūlydama naujos kartos sportinių drabužių, avalynės bei aksesuarų įvairioms sporto šakoms. Kolekcija taip pat išsiskiria tuo, kad netikėtų spalvų ir savybių sportiniai kostiumai, liemenėlės ir tamprės yra pagamintos iš specialios, greitai džiūstančios medžiagos „climalite“, kuri užtikrina didesnį komfortą kasdien“, — teigė „adidas“ prekės ženklo marketingo vadovė Lietuvoje Justina Barauskaitė.

Adidas, adidas StellaSport, drabužiai, Justė Starinskaitė, mada, sportas, sportiniai drabužiai, Stella McCartney, stilius

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai