Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (478)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljėtą Vėbrę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Laba diena, koks kirpimas tiktų pagal mano veido bruožus? Plaukas nėra paklusnus, rytais elementari priežiūra jiems būna išsiplauti su šampūnu ir balzamu. Plaukų stilius turėtų tikti ir oficialiam darbui, ir nebijoti motociklo šalmo... Tačiau pati niekaip nesugalvoju, ką padarius...

Ingrida

Laba diena. Jūsų veido formai(ovalas) tinka dauguma kirpimų ,tad galite rinktis bet kurį patikusį. Tačiau, kad būtų kuo mažiau priežiuros ir tiktų darbe bei laisvalaikiui, reikia rinktis kuo mažiau iškarpytą kirpimą. Siūlau rinktis vidutinio ilgio karė kirpimą, simetrišką ar asimetrišką. Paryškinkite plaukus sodria spalva ir turėsite lengvai tvarkomą šukuoseną.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka (-os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

„Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva „lietuviška pilkoji“, tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, po trinkimo labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.“

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė sulaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

džiuljeta vėbrė, Femina Bona, kirpėja, plaukų kirpimas, plaukų kirpimas pagal veido formą, plaukų stilistė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai