Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (463)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljėtą Vėbrę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Mėgstu eksperimentuoti su įvaizdžiu, tačiau šiemet nusprendžiau „susitupėti“ ir surasti man tinkančią spalvą ir kirpimą. Mano natūralių plaukų spalva „lietuviška pilkoji“, plaukai dažyti šviesiai, vešlūs ir šiek tiek banguoti. Akys rudos su gelsvu atspalviu. Esu dažiusi plaukus rudais, kaštoniniais atspalviais, sruogelėmis. Turėjau tiek trumpus, tiek ilgus šviesius plaukus. Patarkite, koks kirpimas ir plaukų spalva man tiktų.

FotijaJums labiausiai tinka šiltos rudos, rusvos, rusvos su variu spalvos. Tinkamas būtų ir šiuo metu itin populiarus ombrė dažymas (rusvas pagrindas, sruogomis šviesėjantis į plaukų galiukus). Rusvos spalvos labiausiai tinka prie jūsų akių spalvos bei prigimtinio spalvinio tipo. Kirpimą galite rinktis ir ilgų plaukų iškarpytą (tuomet labiau natūraliai banguosis), ir trumpesnių plaukų prakarpytą ar asimetrišką kirpimą. Vis dėlto ilgi plaukai jus labiau puoštų, o ombrė dažymas atrodytų efektingiau.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka (-os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

„Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva „lietuviška pilkoji“, tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, po trinkimo labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.“

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė sulaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

džiuljeta vėbrė, kirpėja, konsultacija, plakų stilisto konsultacija, plaukų stilistė

Naujausi komentarai
2016-09-28, 21:54
Sveiki,patarkit ka man daryti su savo plaukais,nebenoriu ju kirpti trumpai,dabar jau esu atsiauginusi ir noreciau auginti toliau.Bet patarkit kaip pakeisti plauku kirpimo stiliu ir spalva,labai noreciau nusidazyti ombre stiliumi,bet pati sau niekada nesu daziusi,ir bijau rizikuoti,o i kirpykla tokiam malonui neturiu sau kaip leisti.
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai