Nuogas ir gražus kūnas: brandaus amžiaus moteris trokšta būti trokštama (foto)

Laikas.lt
Beautifuldecay.com

Andi Schreiber - keturiasdešimtmetį perkopusi moteris, mama, savo gyvenimą paaukojusi vaikų auginimui užmiestyje. Ja verta dydžiuotis ne tik dėl to, o ir dėl savojo aš suvokimo, senstančio kūno nenuvertinimo, kas būdinga jos amžiaus moterims, o atvirkščiai - jo iškėlimo kaip konkurento moteriškus iškilimus dengiančiai jaunai lygiai odai.

Ši moteris atsisako išnykti, tyliai senti ir numirti. „Tais metais tarp 20-ies ir 30-ies nugirdau frazę „nematomas ketvirtasis dešimtmetis“. Tuomet nesupratau, ką tai reiškia, net neįsivaizdavau, kad kažkada galėčiau jaustis tokia nereikšminga. Vėliau pačiai teko tuo įsitikinti“, - sako dokumentinę seriją nuotraukų „Pretty Please“ sukūrusi A. Schreiber.

Nukarusi, susiraukšlėjusi, saulės pažeista ir strijomis išmarginta oda šiai moteriai netrukdo jaustis jaunai ir seksualiai. Tai vaizdų kalba ji ir išreiškė „Pretty Please“, nuotraukomis, tarp kurių daugelis gan nepatogios, pernelyg intymios ir tuo pačiu labai taiklios. Štai kraujo lašas ant klozeto dangčio simbolizuoja ne kitą, o brandaus amžiaus moters vaisingumą. 

„Kai tau keturiasdešimt, keitiesi ne tik tu, bet ir pasaulis aplink tave, keičiasi ne tik požiūris į pasaulį, bet ir pasaulio požiūris į tave. Tad turi su tuo susitaikyti, tačiau nesislėpti kampe nuo jaunystės kulto“, - toliau visas moteris įkvepiančiomis mintimis dalijasi fotografė. 

Iš šių Andi Schreiber nuotraukų tikrai turime ko pasimokyti.

brandaus amžiaus moteris, fotografija, menas, nuogas kūnas

Naujausi komentarai
Li
2014-07-23, 17:56
Geros foto. Ismesciau krauja klozete.
nu ne
2014-07-21, 17:30
ji tikrai vyresne! man ir 40, bet, gal ne tiek 40.:)
MiLedi25
2014-07-19, 19:08
Senas, bet bent minimaliai prisiziurintis zmogus, su visom tom raukslem yra savotiskai grazus ir mielas. Bet jo kuno isskirtinis demonstravimas, taip kaip siose foto tai kazkas baisaus. Nu pripazinkim, kad ta nukarusi oda, strijos tikrai nera seksualu, bet senas zmogus toks ir neturi buti! Grazu kai sena moteriske su dailia suknele, galbut su kazkokiu salikeliu, su karoliais, salia senas diedukas su marskiniais, kai yra susitvarke, nusiprause. Taip psts senas zmogus yra grazus, bet kam demonstruoti ju apatinius, ju nukarusia oda, ir net menesiniu krauja ant klozeto?! man tai yra slykstu.
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai