Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (443)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljėtą Vėbrę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Laba diena. Norėjau jūsų paklausti, koks kirpimas ir plaukų spalva man tiktų? Mano plaukai stori ir mėgsta banguotis. Norėčiau truputėlį šviesesnės spalvos, taip pat kirpimo ar kirpčkių, ar kažko panašaus, tik nežinau, ar tiktų, nes veidas apvalokas.

Agnė


Laba diena. Jūsų veido formai tinka ilgesni plaukai ties veido šonais (tai vizualiai siaurina veido formą) arba iškarpyti bei šukuojami link veido. Tiesių kirpčiukų derėtų vengti, nes tai vizualiai platina veido formą. Galite rinktis lengvus į šoną šukuojamus kirpčius. Spalvą galite šiek tiek šviesinti, pvz.: kapučino kavos ar kaštono, galite pabandyti pašviesinti tik galus, tai suteiks žaismingumo.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka (-os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

„Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva „lietuviška pilkoji“, tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, po trinkimo labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.“

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė sulaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

džiuljeta vėbrė, Femina Bona, kirpėja, plaukų kirpimas, plaukų kirpimas pagal veido formą, plaukų stilistė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai