Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (439)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljėtą Vėbrę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Natūrali plaukų spalva šviesiai kaštoninė, tačiau dabar esu juodaplaukė. Plaukai labai ilgi. Šiuo metu laukiuosi, taigi jau seniai jų nekirpau. Po gimdymo bus pirmas mano planas kažkaip su jais susidoroti. Plaukai labai tankūs, po trinkimo atrodo, kad jų dar daugiau, nelinkę garbanotis, dėl svorio nelabai tai ir įmanoma. Nenoriu trumpų plaukų, nes tada su jais dar daugiau vargo. Akių spalva – žalsvai mėlyna.

Aurelija

Tokie gražūs ir stori plaukai – tikra dovana. Teisingai darote, kad norite išlaikyti ilgį. Verčiau šiek tiek patrumpinkite plaukus šonuose, suformuokite ilgėjantį trikampį gale ir palaipsniui iškarpykite galus. Taip išlaikysite plaukų ilgį, suteiksite jiems formą bei sumažės svoris, masė.

Spalvą galite rinktis šiek tiek šviesesnę, intensyvesnę, pavyzdžiui, ryškaus šokolado su vario atspalviu. Tokia spalva išryškins jūsų akis. Galite pabandyti dažyti plaukų galiukus kita spalva, kad ir baklažano ar vario, tai suteiks išskirtinumo, individualumo.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka (-os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

„Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva „lietuviška pilkoji“, tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, po trinkimo labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.“

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė sulaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

džiuljeta vėbrė, Femina Bona, kirpėja, kirpėja Kauna, kirpimas pagal veido formą, plaukų stilistė, plaukų stilisto konsultacijos

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai